43 306 грн
1025
€EUR
8 днів

Ваше місто/КиївЛісабонСінтраТомар – Лузо – Візеу – Ламегу – Регуа – Віла-Реал – Амаранте – ПортуСантьяго-де-КомпостелаОбідушЛісабон – Ваше місто/Київ

Опис туру

Пропонуємо Вам вирушити в чарівну подорож двома найбільш сонячними, прекрасними, незвичайними, колоритними і чарівними країнами Середземномор'я – Португалією та Іспанією!

Якщо Ви мрієте про справжні пригоди і насичений відпочинок – то ласкаво просимо на "батьківщину портвейну" – у долину річки Дору (Douro). Ще у 18 столітті було ухвалено закон, згідно з яким тільки вина звідси можуть називатися "порт". Так Португалія стала першою країною, яка обмежила виробництво вина географічною зоною. А сьогодні винна дорога в долині Дору – об'єкт національної спадщини під охороною ЮНЕСЕО.

Це буде дуже смачна подорож! На Вас чекають цікаві екскурсії, які допоможуть дізнатися багато нового, вдосталь вільного часу і, звичайно ж, повноцінний відпочинок у готелях.

Всього за 8 днів Ви отримаєте море приємних вражень і зможете відволіктися від сірих буднів. Подаруйте собі та своїм близьким справжню сонячну казку!

У вартість входить
Проживання в готелях 4*;
22
Трансфери за програмою;
22
Екскурсії за програмою;
22
Супровід професійного гіда.
22
У вартість не входить
Авіапереліт;
Відвідування замків;
22
Додаткове харчування;
22
Доплата за одномісне розміщення.
22
Ваше місто/Київ – Лісабон – Сінтра – Томар – Лузо – Візеу – Ламегу – Регуа – Віла-Реал – Амаранте – Порту – Сантьяго-де-Компостела – Обідуш – Лісабон – Ваше місто/Київ
День 1, п'ятниця
Ваше місто/Київ – Лісабон

Приліт у Лісабон, трансфер і розміщення в готелі HOTEL REAL PALACIO 5*.

Вільний день у Лісабоні для прогулянок і покупок.

Ночівля в готелі.

День 2, субота
Лісабон

Сніданок у готелі.

У другій половині дня екскурсія по Лісабону – тривалість 4 години. Кращі оглядові майданчики міста: Сastelo Sao Jeorge, Principe Real, Cristo Rei.

Знайомство із сучасним містом і його мешканцями. З оглядового майданчика Статуї Ісуса Христа нам відкриється найкраща панорама на все місто, на його історичні та сучасні частини, на затоку річки Тежу і на безкраї простори Атлантики на горизонті.

Оглядовий майданчик Едуарда VII познайомить нас із трьома головними історичними районами міста, а з оглядового майданчика святого Петра ми побачимо колиску Лісабона – старовинний район Алфама. Фортеця святого Георгія розташована на найвищому пагорбі міста в самому серці Лісабона, знайомлячись з її історією ми будемо насолоджуватися неймовірною панорамою на 360 градусів, яка відкривається з високих фортечних стін.

А оглядовий майданчик Ворота сонця подарує незабутні враження, відкриваючи краєвид на головний пантеон Португалії, старовинний портовий район і перлину Лісабона – монастир Святого Вінсента.

Ночівля в готелі.

День 3, неділя
Лісабон – Сінтра – Томар – Лузо

Сніданок у готелі.

Екскурсійний день, присвячений історії Ордена Темплієрів.

Поїздка вздовж океану, повз найстаріші аристократичні курорти країни, Кашкайш і Ешторіл, до казкового міста Сінтри, середньовічної королівської резиденції, що стала улюбленим місцем відпочинку аристократії у XVIII столітті. Тут Ви познайомитеся із загадковим, «езотеричним», палацово-парковим ансамблем Кінти да Регалейра (початок XX століття), таємну символіку якого марно намагаються розшифрувати і понині. Побудована ще в 17 столітті, садиба по праву здобула славу найбільш таємничого місця країни.

Екскурсія в древню резиденцію Темплієрів. У Томарі Ви відвідаєте замок Тамплієрів (XII століття) і монастир Ордена Христа, що будувався і перебудовувався протягом декількох століть.

Монастир Conventode Cristo – воістину унікальне місце, тут розташовані:

– Старовинна капела Charola, XII століття, побудована за подобою храму Гробу Господа в Єрусалимі.
– Один із кращих прикладів середньовічної замково-фортифікаційної архітектури.
– Унікальне «мануеліно» (саме тут міститься його ex-libris – дивовижне за красою вікно залу Капітула Монастиря).

Вечеря з молочним поросям і винами району Bairrada.

Розміщення і відпочинок на термальному курорті Лузо в готелі HOTEL CURIAPALACE & SPA 4*. Ночівля.

День 4, понеділок
Лузо – Візеу – Ламегу – Регуа

Сніданок у готелі.

Поїздка від Атлантики вглиб країни до найвищого гірського хребта Португалії – Серра да Ештрела.

Старовинні маєтки, портали з гербами з граніту, жваве міське життя на невеличких вуличках в тіні старого собору – це місто Візеу, яке загубилося в часі.

Візеу – це також центр виноробного регіону Даy (Dao), вироблені тут вина є предметом гордості Португалії. У цьому місті народився знаменитий португальський художник Вашку Фернандеш (GrãoVasco). В однойменному музеї можна познайомитися з творами художника.

Потім переїзд у Ламегу, місто в провінції Дору з давньою і багатою історією. Ви пройдетеся по історичному центру міста, побачите кафедральний собор, унікальні гранітні сходи, покриті кахлями, що ведуть до храму Носса Сеньйора душ Ремедіуш.

Ламегу також відоме своїми копченостями і хамоном, які Ви продегустуєте в одній із типових лавок разом з червоним вином цього регіону.

Переїзд у Регуа – столицю портвейну. Саме тут, у мальовничому регіоні долини річки Дору, занесеної ЮНЕСКО до списку світової спадщини, вирощують виноград, з якого виробляють портвейн.

Розміщення на дві ночі в HOTEL REGUA DOURO 4*. Ночівля.

День 5, вівторок
Віла-Реал

Сніданок у готелі.

Віла-Реал – назва перекладається як «королівське місто». Місто зберегло безліч будинків з гербами. Балкони з гратами з кованого заліза і вікна в обрамленні граніту утворюють галерею, яка є зразком споконвічно португальської цивільної архітектури. Тут виробляють популярне рожеве вино Матеуш Розе.

Віла-Реал славиться також виробами народних промислів: знаменита на всю країну чорна кераміка та вироби з льону, а також дивовижні мереживні прикраси філігрань зі срібного та золотого дроту.

У садибі Quintad o Bomfim дегустація сухих вин долини Дору. У другій половині дня круїз по річці вздовж виноградників, що охороняються ЮНЕСКО.

Ночівля в готелі.

День 6, середа
Віла-Реал – Амаранте – Порту

Сніданок у готелі.

Mesão Frio – це великий амфітеатр, звернений до річки Дору. Тут відчуваєш себе в історичній і середньовічній обстановці та в повній тиші.

Амаранте – місто закоханих із компактним історичним центром. Історія його виникнення покрита таємницею, сюди приїжджають, щоб попросити Святого допомогти знайти нареченого або наречену. Ви побачите величний міст через річку Тамега, старі вулички, скуштуєте солодощі в місцевих кафе.

Кінта Авеледа (Садиба Авеледа) – веде свою історію починаючи з 16 століття. Датою заснування виноробного господарства вважається 1671 рік. Саме з цього часу воно є гордістю сім'ї Гуедеш. Господарський будинок, романтичний парк з альтанками, ставками і тінистими алеями, екзотичними рослинами і гордими павичами, що прогулюються вздовж звивистих доріжок парку, заворожують відвідувачів.

Після прогулянки по парку Ви продегустуєте зелене вино і скуштуєте найніжніші сири.

Переїзд у Порту.

Оглядова екскурсія по місту. Побудований на гранітних берегах річки Дору, суворий Порту нікого не залишить байдужим: середньовічні споруди в районі набережної, ажурні барокові храми в центрі, примхливі маєтки (XVIII-XIX століття) знатних містян на океані, у районі гирла Дору, авангардні споруди знаменитого португальського архітектора Сиза Вієйра – все це створює неповторний колорит міста.

Пішохідна екскурсія по центральній частині Порту, «північній столиці» країни. Ви відвідаєте залізничний вокзал Сао Бенту, прикрашений панно з кахлів, найвищу вежу міста – дзвіницю церкви Клерігуш епохи бароко. Кафедральний собор, від якого середньовічними вуличками з гранітними будинками XII століття спуститеся на набережну Дору і проїдете на кораблику під ошатними мостами Ейфеля і Кардозу.

Побачите церкву Святого Франциска, схожої на яку за оздобленням позолоченим різьбленням нема в Європі; відвідаєте винні погреби, де витримується, «старіє» найвідоміше португальське вино – портвейн. Дегустація портвейну.

Розміщення на дві ночі в готелі BESSAPORTO 4*. Ночівля.

День 7, четвер
Порту – Сантьяго-де-Компостела

Сніданок у готелі.

Виїзд до Іспанії в Сантьяго-де-Компостела.

Поїздка на цілий день у Галісію – один із наймальовничіших регіонів Іспанії, у місто Сантьяго-де-Компостела. Дивовижне місто з критими гранітними середньовічними вулицями, що виросло навколо собору, зведеного після чудесного виявлення останків апостола Якова, куди досі йдуть паломники з усього світу.

Обід у типовому ресторані – «меню пілігримів».

Екскурсія по місту. Головною визначною пам'яткою міста є Кафедральний собор. Заповітна мета паломників, знахідка цінителів мистецтва, беззаперечний релігійний символ – для багатьох найпрекрасніший собор у світі. Місто Сантьяго-де-Компостела варто відвідати хоча б тільки через нього.

Численні площі, монастирі і церкви, один з найстаріших університетів Іспанії, колоритні будиночки і парки створюють неповторний вигляд цього міста.

Морепродукти Галісії – ще одна з причин, чому можна планувати подорож до цього міста. У тутешньому царстві морепродуктів найбільш неперевершеною стравою місцевої кухні є восьминіг «по-галісійськи», приготований з червоним перцем і оливковою олією – Pulpoala Gallega. Прекрасні сири, вино Ріоха і знаменитий десерт – торт Сантьяго. Все це можна спробувати в численних місцевих ресторанчиках.

Знамениті прикраси зі срібла та чорного агату, священного каменю Галісії, – гордість Сантьяго-де-Компостела.

Повернення до Португалії. Ніч у Порту.

День 8, п'ятниця
Порту – Обідуш – Лісабон – Ваше місто/Київ

Сніданок у готелі.

Виїзд у сторону Лісабона за маршрутом "Чудеса Португалії".

Дивовижні ансамблі монастирів Алкобаси і Батальї, безсумнівно, вразять Вашу уяву: аскетична Алкобаса (XII століття) й ажурна Баталья (XIV-XV століття) були оголошені ЮНЕСКО пам'ятниками світової спадщини.

Обідуш – крихітне казкове містечко всередині міської стіни, що часто є "живою" декорацією для театральних постановок, концертів, свят і фестивалів. Усередині міської стіни, від головних воріт до замку, тягнуться кілька торгових вуличок з традиційними невисокими будинками, повитими трояндами і гліцинією.

За воротами замку влаштовують лицарські турніри, шоколадний фестиваль, а перед Різдвом будують справжнє містечко для Діда Мороза. Дегустація вишневої настойки Жінжа на її батьківщині в Обідуші.

Трансфер в аеропорт Лісабона, виліт. Завершення обслуговування.

Додати новий коментар

Комментарии

Заповніть документи та надішліть менеджерам

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40

Ціна на 1 особу в двомісному номері – 1025 євро.
Ціна в одномісному номері – 1350 євро.
3-й у номері – 996 євро.

Додаткова інформація

Тур класу Premium, групи від 6 до 15 осіб в супроводі кваліфікованого гіда.

Протягом туру гід буде пропонувати місцеві типові ресторани з регіональною кухнею для обідів або вечерь (у ціну туру входить тільки те, що зазначено в описі).

Вищевказане харчування з напоями та дегустації вин включені в ціну, так само як і супровід професійного гіда, навушники і транспорт класу люкс з кондиціонером.

Контакти менеджерів