19 060 грн
449
€EUR
7 днів

Львів – Замостя – ЛюблінВаршава (Вілянув) – Гданськ – Мальброк – Гдиня – Сопот – Бидгощ – ПознаньВроцлавКраківВеличкаЛьвів

Країни:

Опис туру

Що Ви знаєте про Польщу? Наша найближча сусідка, країна, з якою в нас багато спільних сторінок історії, від давніх часів до спільних проектів 21 століття. Однак незважаючи на тісні зв'язки, Польща завжди знайде, чим Вас здивувати. Природні багатства, кристальні озера і густі ліси, дикі річки і могутні гори, солоний бриз Балтійського моря і вражаюча архітектурна спадщина.

Похмурі тевтонські замки на тлі піщаних дюн – і ренесансна пишність королівських палаців з регулярними англійськими парками, іграшкові середньовічні містечка з прекрасно збереженими історичними перлинами – і несподіваний "сталінський ампір" у столиці. І цілі квартали та навіть міста, відновлені з такою дбайливістю і любов'ю, що ніколи не здогадаєшся, що по цій країні катком прокотилися дві Світові війни... Історія та сучасність, автентика і реконструкція, нашарування багатьох культур і епох – дивовижний сплав, з якого складається така близька і така несхожа на нас Польща.

Ale Polska! Ласкаво просимо на знайомство з блиском і величчю Королівства Польського!

У вартість входить
Проїзд комфортабельним автобусом єврокласу;
22
Проживання в готелях 3-4*;
Харчування;
22
Супровід гіда за маршрутом;
Оглядові екскурсії, вказані в програмі.
22
У вартість не входить
Проїзд потягом;
22
Медична страховка;
22
Вхідні квитки;
22
Проїзд у міському транспорті;
Доплата за одномісне розміщення.
22
Львів – Замостя – Люблін – Варшава (Вілянув) – Гданськ – Мальброк – Гдиня – Сопот – Бидгощ – Познань – Вроцлав – Краків – Величка – Львів
День 1
Львів – Замостя – Люблін – Варшава

Зустріч біля центрального входу на залізничному вокзалі у Львові. О 7:00 посадка в автобус. Переїзд у Польщу.

Факультативна екскурсія в місто Замостя (5 євро).

Замостя – це перша приємна несподіванка на нашому маршруті. Унікальний, без перебільшення, у світовому масштабі архітектурний ансамбль, побудований за єдиним планом, "Східна Падуя" і перлина ренесансу. За планом Яна Замойського, коронного канцлера, Замостя повинно було перевершити за красою королівський Краків. Зверніть увагу на дивовижну Ратушу, площу Ринок і могутню фортецю, яку свого часу не змогли взяти ні козаки Богдана Хмельницького, ні шведські війська.

У Любліні прогулянка по старому місту.

Багато століть Люблін, як велике торгове місто, був повністю занурений у стихію різних культур, і це відчувається на кожному кроці. Люблінське Старе місто – найкраще збережений зразок середньовічної забудови в Польщі. На пагорбі на площі 7 га розташувалися близько 100 будинків – архітектурних шедеврів і свого роду ілюстрованої історичної хроніки. А під Старим містом є ще один туристичний маршрут, що проходить через підвали купецьких складів і винотеків.

Краківська Брама – культурний символ Любліна. Огляд діжона Великого Люблінського замку, Домініканської базиліки і каплиці Фірлеїв. Під час Другої світової війни в передмісті Любліна розташовувався концтабір Майданек, і кілька єврейських районів міста повністю зрівняли з землею.

Переїзд у Варшаву. Поселення в готель. Ночівля.

День 2
Варшава – Вілянув – Гданськ

Сніданок.

Оглядова екскурсія по Варшаві з оглядом Кафедрального собору Святого Яна, Колони Сигізмунда, площі Старого ринку, Королівського тракту й інших визначних пам'яток.

Під час Другої Світової війни Варшава була практично знищена. Але любов поляків і їхня дбайлива завзятість підняли столицю з руїн, при цьому реконструкцію провели з такою ретельністю й увагою до деталей, що сьогодні, дивлячись на старовинні палаци і квартали, неможливо відрізнити історичні деталі від відновлених. Більшість історичних пам'яток Варшави розташувалися уздовж Королівського тракту, який починається в Старому місті та закінчується в Королівських Лазенках і Бельведерському палаці.

На площі Ринок стоїть пам'ятник сирені – символ Варшави. Тут же є безліч кафе, ресторанчиків і художніх галерей. Звідси зручно починати прогулянки по Варшаві і призначати зустрічі. Неподалік – Королівський замок і 22-метрова колона Зигмунда III Вазі, який переніс столицю Польщі з Кракова до Варшави.

Вільний час. Факультативна екскурсія в Королівську резиденцію Вілянув (20 євро, включаючи вхідний квиток і аудіогід) – літня резиденція короля Яна III Собеського.

Вілянувський палац розташований на південно-східній околиці Варшави, приблизно за 10 км від центру. Саме таке розташування дозволило цій найбільш впізнаваній пам'ятці польської архітектури пережити війну. Заміська королівська резиденція в стилі бароко була зведена в кінці XVII століття, а потім регулярно добудовувалася, до споруди також прилягає сад. У 1805 році завдяки Станіславу Костці Потоцькому будівля палацу поповнилася власним музеєм, який на той момент став одним із перших художніх музеїв Польщі.

Повернення в центр. Виїзд у місто Гданськ.

Поселення в готель. Ночівля.

День 3
Гданськ

Сніданок. Оглядова екскурсія по місту Гданськ.

Гданськ – місто настільки ж старовинне, як і сама Польща. Морські ворота Польщі і скарбниця купецької культури, ганзейський порт і вільне місто, частина Великого торгового шляху від Балтії до Середземномор'я. Багатий і красивий Гданськ часто ставав об'єктом нападів. У 20 столітті тут розгорнулися дві наймасштабніші битви: тут почалася Друга світова, і тут же зародилася «Солідарність», яка повалила в результаті комуністичний режим у Європі.

Гданський костел Святої Діви Марії – найбільший у світі готичний храм, який може вмістити до 25 тисяч віруючих. Дивлячись на фотографії зруйнованого Гданська 1946 року, нині неможливо уявити, якими титанічними зусиллями поляків було відновленио обвуглений собор.

Старовинні вулиці – Длугий Тарг і Длуга – в старому місті закінчуються Золотими і Зеленими воротами. Саме старе місто ще називають "Головне місце". Тут безліч архітектурних пам'яток, галерей мистецтв і майстерень із виготовлення бурштинових прикрас. Тут же розташована готична ратуша і "Двір Артуса", у яких гданські аристократи приймали королів. Поруч – "Золотий будинок", символ достатку гданського купецтва, і фонтан "Нептун".

Шедевром архітектурної фантазії є невелика вулиця Маріяцка з вузькими кам'яницями та просторими терасами, де у підвалах із низькими склепіннями міститься галерея бурштинових прикрас.

Вільний час. Поселення в готель. Ночівля.

День 4
Гданськ – (Мальброк – Гдиня – Сопот) – Бидгощ

Сніданок. Вільний час.

Факультативна екскурсія у фортецю Мальброк і на Балтійське море – Гдиня, Сопот (45 євро).

Перебуваючи в Гданську, неможливо не відвідати Сопот – «Монте-Карло півночі». Сопот – курорт, широко відомий за межами Польщі. Тут можна безтурботно відпочити і розважитися, а також погуляти по унікальному молу, який на півкілометра простягається в море.

Замок Мальборк над річкою Ногат – це шедевр оборонної архітектури і найбільший у світі готичний замковий комплекс. Червоним цегляним Драконом спить Мальборк над річкою. Сняться йому лицарі та королі. До навколишнього життя він байдужий: він – вічний, а все це минуще...

Велич, міць і сувора краса замку заворожує. Це наймасштабніша цегляна будівля, резиденція Великого Магістра Тевтонського ордена і польських королів. Фортеця була побудована в кінці 13 століття в дельті річки Вісли. Орденський замок став початком заснування однойменного міста Мальборк (1278 рік). Сьогодні це одна з найбільш відвідуваних визначних пам'яток у Польщі, що перебуває під охороною ЮНЕСКО.

Повернення в Гданськ. Переїзд у місто Бидгощ.

Поселення в готель. Ночівля.

День 5
Бидгощ – Познань – Вроцлав

Сніданок.

Виїзд у місто Познань. Прогулянка по старому центру міста Познань.

Майже 600-тисячна Познань є столицею Великопольщі. Символом Познані є два бравих козлика. Королівський замок у Познані – найстаріша королівська резиденція в Польщі, заснована польським королем Пшемислом II. Старі частини міста – історичний Острув i пульсуюче життям старе місто (XIII століття) – відділяє коротка прогулянка та інший настрій. На ринку Старого міста стоїть Ратуша (музей міста), є художні галереї, кафе, регіональні пивоварні та Національний музей з унікальними колекціями.

Переїзд до Вроцлава. Прогулянка по двох площах Вроцлава.

Польський Вроцлав стоїть на материку і 12 островах, як Венеція або Амстердам. Його заснував чеський князь Вратислав. Поляки після завоювання перейменували місто у Вроцлав. Під час німецької окупації місто називалося Бреслау.

Обов'язковими для відвідування об'єктами Вроцлава є, звичайно ж, площа Ринок, зоопарк, Рацлавицька панорама, неповторні мости, Тумський острів. Два будинки в старому центрі міста називаються Ясь та Малгося. Вони сполучені аркою і названі на честь героїв казки братів Грімм – брата і сестри. Зараз там музей гномів і майстерня художника. З-поміж нових об'єктів неймовірне враження справляє Гідрополіс – центр знання про воду.

Поселення в готель. Ночівля.

День 6
Вроцлав – Краків

Сніданок.

Переїзд до Кракова. Оглядова екскурсія по Кракову з оглядом Ринкової площі і її торгових рядів (Сукеніци), Ягеллонського університету, барочного костелу Святого Петра і Павла, резиденції польських монархів – Вавельського замку.

Краків із гідністю виконував функції столиці і резиденції королів. Це надзвичайне місто, що лежить над Віслою і приваблює туристів з усього світу. Тут розташувався знаменитий Вавель – резиденція, де проходили церемонії коронації польських монархів; костел Діви Марії з унікальним вівтарем роботи нюрнберзького майстра Віта Стоша; центральна площа Ринок – найбільша площа середньовічної Європи; Казімеж – особливий художній район Кракова, у минулому окреме єврейське місто; Ягеллонський університет – один із найстаріших університетів у Європі з відомим Collegium Maius.

Усі знають Краківську ринкову площу. Побудована в середині 13 століття, площа Ринок стала основним громадським простором міста і до цього дня залишається серцем Кракова. Це найбільша середньовічна площа в Європі. Темний бік історії Кракова висвітлює музей-виставка на фабриці Шиндлера. Велика історія Другої світової війни перетинається тут із повсякденним і особистим життям – з трагедією, яка вплинула на весь світ.

Королівський Вавельський замок височить над Віслою і містом. Видно його далеко і з різних частин міста. Для польської державності це місце особливе – символ гідного минулого і могутності колишньої Речі Посполитої. Зараз Вавель – один із найголовніших туристичних об'єктів Кракова.

Кракову присвоєно звання Європейського міста культури, центр Кракова внесено до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, і його дуже люблять самі поляки та зарубіжні туристи.

Вільний час. Факультативна пішохідна екскурсія в єврейський квартал Казімеж (20 євро).

Поселення в готель. Ночівля.

День 7
Краків – (Величка) – Львів

Сніданок. Вільний час.

Факультативна екскурсія у Величку (35 євро, включаючи вхідний квиток). Музей «Сольова шахта» – найбільше родовище кам'яної солі, яке розроблялося з XIII по XX століття. Ви на власні очі побачите, як змінювалися технології видобутку солі протягом семи століть.

Соляна шахта "Величка" була колись гордістю королів і джерелом багатства країни. Зараз цю гордість перейняли сучасні поляки, які вкладають у розвиток соляної шахти багато ресурсів і натхнення. Їхніми стараннями соляна копальна перетворилася на цілий культурний центр. Інтер'єр шахти – чудовий фон для творів художників. Підземні ландшафти інтригують своєю суворістю, аскетизмом сірого кольору солі спокушають незвичністю – важко було б придумати краще місце для показу творів мистецтва! Шахта входить у список об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Виїзд до Львова. Прибуття на залізничний вокзал Львова близько 22:00.

Додати новий коментар

Комментарии

Заповніть документи та надішліть менеджерам

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40

Контакти менеджерів