0 грн
0
€EUR
10 днів

Київ - Рейк'явік - Блакитна Лагуна - парк Тінгвеллір - Долина гейзерів - водоспад Гюдльфосс - кратер Керіз - Долина Ландманналаугар - водоспад Сельяландсфосс - водоспад Скоуґафосс - мис Дірхолаей - пляж Рейнісф'яр - Каньон Ф'ядрарглйуфур - льодовик Фальйокудль - льодовикова лагуна Йокюльсарлон - мис Стоккснес - гальковий пляж Хвалнес - Боргарф'юодур-Ейстрі - водоспад Деттіфосс - озеро Міватн - водоспад Ґодафосс - Китове сафарі - півострів Снайфедльснес - водоспад Кірк'юфетльсфосс - льодовик Снайфетльсйокудль - Д'юпалонсандур - Арнарстапі - Рейк'явік - Київ

Країни:

Опис туру

Ісландія – земля "льоду і вогню", прекрасна і неповторна... Приголомшлива північна казка.

Природа в цьому краї вражає своєю красою – величні льодовики, засніжені гори, діючі вулкани, химерні прибережні скелі та марсіанські пейзажі. Особливо цікаво спостерігати контраст ландшафту, як льодовики і фіорди змінюються вулканами, що сягають висоти 2110 метрів.

У цій подорожі на вас чекає насичена екскурсійна програма. Ви побачите всі найвідоміші водоспади, фіорди, каньйони, знамениті льодовики і вулкани. Побуваєте на китовому сафарі, поспілкуєтеся з милими пташками тупиками і погодуєте тюленів. Скупаєтеся в унікальному термальному басейні просто неба, наповненим мінеральною водою дивовижного кольору. Побачите й чудові ріолітові гори в долині Ландманналаугар.

Ця подорож для справжніх шукачів пригод і тих, хто мріє відпочити від галасливої міської метушні серед унікальної природи. А ще північне сяйво влітку – чом би й так?

У вартість входить
9 ночей в готелях, на сніданках;
22
Супровід гіда та екскурсії за програмою;
22
Переїзд комфортабельним автобусом за маршрутом.
Медична страховка.
22
У вартість не входить
Особисті витрати;
Додаткове харчування;
22
Доплата за SNGL (одномісне розміщення);
22
Медстраховка для туристів старше 60 років;
22
Інші витрати, не вказані у програмі.
Київ - Рейк'явік - Блакитна Лагуна - парк Тінгвеллір - Долина гейзерів - водоспад Гюдльфосс - кратер Керіз - Долина Ландманналаугар - водоспад Сельяландсфосс - водоспад Скоуґафосс - мис Дірхолаей - пляж Рейнісф'яр - Каньон Ф'ядрарглйуфур - льодовик Фальйокудль - льодовикова лагуна Йокюльсарлон - мис Стоккснес - гальковий пляж Хвалнес - Боргарф'юодур-Ейстрі - водоспад Деттіфосс - озеро Міватн - водоспад Ґодафосс - Китове сафарі - півострів Снайфедльснес - водоспад Кірк'юфетльсфосс - льодовик Снайфетльсйокудль - Д'юпалонсандур - Арнарстапі - Рейк'явік - Київ
День 1
Київ – Рига - Кефлавік – Рейк'явік

Виліт з Києва о 10:00 (з пересадкою в Ризі). Прибуття в а/п Кефлавік о 14:25.

Відвідування Блакитної Лагуни – єдиний на планеті та відомий на весь світ цілорічний лікувальний курорт світового значення, який є великим геотермальним басейном з морською водою молочного кольору.

Після повного релаксу в лагуні, переїзд до Рейк'явіка.

Рейк'явік – найпівнічніша столиця світу. Це сучасне, стильне і красиве місто зі своїм особливим шармом. У 2000 році Рейк'явік отримав найвищу нагороду ЮНЕСКО – статус «Культурна столиця світу».

Розміщення та ніч у готелі.

День 2
Рейк'явік - "Золоте кільце Ісландії"

Сніданок.

Наша поїздка навколо острова почнеться з найпопулярнішого туристичного маршруту – "Золоте кільце", для знайомства з найвідомішими історичними та природними пам'ятками Ісландії. У програмі цього дня:

- Національний парк Тінгвеллір, відомий своєю геологічною будовою, як межа між американською та євразійською тектонічними плитами;

- Долина гейзерів (Долина Хаукадалур) – геотермальна зона, де розташовані гарячі джерела Строккур та Гейзер. Строккур, найактивніший гейзер в Ісландії, вивергається гарячою водою та парою на висоту до 30 метрів кожні 5-10 хвилин.

- Водоспад Гюдльфосс – другий за розміром водоспад в Ісландії. Багаторівневий водоспад загальною висотою 32 метри (у перекладі з ісландської – «золотий водоспад»).

- Кратер Керіз – це дивовижне озеро у кратері вулкана, яке утворилося кілька тисяч років тому під час виверження. Кратер має чашоподібну форму з невеликим озером на дні, наповненому синьо-зеленою водою на тлі чорних та темно-червоних схилів. Тут ви зможете прогулятися вздовж краю кратера або спуститися вниз до озера.

Переїзд в готель. Ночівля.

День 3
Долина Ландманналаугар

Сніданок.

Цього дня ми вирушимо до південної частини центральної височини Ісландії.

Почнемо ми наш шлях через долину Фйорсардалур вздовж річки Фйорса з безліччю гарних краєвидів.

Першою зупинкою буде Х'ялпарфосс – подвійний водоспад, що утворився у місці злиття річок Фосса та Фйорса. Після чого, ми вирушимо до головної мети нашого дня – у долину ріолитових гір Ландманналаугар (Landmannalaugar). 

Це одне з найпопулярніших і найпрекрасніших місць в Ісландії, перлина центрального високогір'я. У кожного, хто потрапив сюди, дух перехоплює від незвичайної краси ріолитових гір, застиглих потоків лави, струменів білої пари й снігу в складках гір. Долина Ландманналаугар відома своїми надзвичайно красивими туристичними маршрутами, одним з них ми пройдемо!

Ну, а після активної прогулянки, всі охочі зможуть розслабитися та погрітися у природному гарячому джерелі просто неба.

Переїзд у готель, наш шлях пройде через долину Домадалур, поряд із вулканом Гекла – найактивнішим в Ісландії.

Розміщення у готелі, ночівля.

День 4
Південне узбережжя: водоспади - мис Дірхолаей - чорний пляж - каньйон Ф'ядрарглйуфур

Сніданок.

Сьогодні ми познайомимося із регіоном Південного узбережжя, де пейзажі набувають різноманітних форм: від фермерських угідь - до незайманих льодовиків, драматичних скель біля океанського узбережжя та нестримних водоспадів. Побачимо не лише мальовничі куточки Ісландії, а й місця, де відбувалися важливі історичні та культурні події, що описані в ісландських сагах.

Цього дня ми:

- побачимо водоспади Сельяландсфосс та Скоуґафосс;

- зробимо неймовірні фото мису Дірхолаей, найпівденнішої точки Ісландії;

- прогуляємося знаменитим пляжем з чорного піску – Рейнісф'яра;

- зробимо зупинку біля каньйона Ф'ядрарглйуфур;

Після насиченого враженнями дня переїзд до готелю. Ночівля.

День 5
Південно-східне узбережжя: похід на льодовик - Льодовикова лагуна

Сніданок.

Неймовірна пригода цього дня – похід на знаменитий льодовик Фальйокудль, льодовий язик найбільшого льодовика в Європі – Ватнайокудль, що покриває 8% території Ісландії.

Спочатку ми зустрінемося з ліцензованим гідом, який проведе нам докладний інструктаж. Далі, отримаємо спеціальне спорядження для походу (кішки та льодоруб) і - вирушимо дослідити цю «крижану шапку». Наш досвідчений гід проведе нас через морозну пустелю, повз чудові крижані утворення і глибокі тріщини (сама прогулянка займе 1.5 години, рівень складності – низький).

Після цього наші пригоди не закінчуються - їдемо до льодовикової лагуни Йокюльсарлон, однієї з найунікальніших пам'яток Ісландії.

Тут ми здійснимо незабутню поїздку на човні «Амфібія» між айсбергів, що плавають у крижаній воді і, якщо пощастить, побачимо кумедних морських котиків!

Переїзд до готелю. Ночівля.

День 6
Східні фіорди: мис Стоккcнес - гальковий пляж Хвалнес - фіорд Беруфйордур - тупики

Сніданок.

Наш шлях триває до східних фіордів мальовничою дорогою вздовж берегової лінії до одного з найстаріших селищ – Д'юпівогур.

По дорозі ми зробимо зупинку біля мису Стоккснес, щоб прогулятися пляжем з дюнами та прекрасними краєвидами біля підніжжя гори Вестрахорн.

Потім ми вирушимо до галькового пляжу в заповіднику Хвалнес, де зможемо побачити безліч лебедів у спокійних водах під зубчастими стрімчаками гори Аустухорн.

У селищі Д'юпівогур, розташованому у фіорді, здійснимо коротку прогулянку вздовж берега - до маяка на скелях, і насолодимося чудовим видом на фіорд Беруфьордур.

Далі їдемо до Боргарф'юодур-Ейстрі, відомої як столиця ельфів Ісландії. Тут ми зможемо помилуватися місцевими краєвидами і, якщо пощастить, поспостерігати за атлантичними тупиками (Іпатка атлантична) - наймилішими пташками у світі, які мігрують до Ісландії для гніздування.

Розміщення в готелі. Ночівля.

День 7
Північ Ісландії: водоспади Деттіфосс – озеро Міватн - водоспад Ґодафосс

Сніданок. Вирушаємо до Північної частини острову.

Ми проїдемо через долину Модрудалур до водоспаду Деттіфосс (найпотужніший у Європі, живиться водою з льодовика Ватнайокудль).

Зупинимося біля гори Намаф'ялл – це помаранчево-жовта гора в геотермальній зоні Хвераронд. Досліджуємо околиці озера Міватн та відвідаємо гарячі джерела Йардбодін, щоб викупатися та розслабитись у теплій термальній воді (+40С).

Після, здійснимо прогулянку Діммуборгіром - це величезне лавове поле, зі скелями дивних містичних форм, утворених в результаті охолодження потоків лави після її розтікання.

Переїзд у друге за величиною місто - Акурейрі, на шляху зупинка біля водоспаду Ґодафосс - перекладається як «водоспад Бога» і є одним із найпопулярніших водоспадів Ісландії.

Розміщення в готелі. Ночівля.

День 8
Китове сафарі - півострів Снайфедльснес

Сніданок.

Їдемо далі, вздовж фіорду Ейяфйордур у селище Хейганес, саме з цього місця ми вирушимо спостерігати за китами.

Після сафарі, ми поїдемо до ферми Глаумбаєр - це чудовий приклад дернових будинків, які ісландці використовували для життя від початку середньовіччя.

Решта шляху в цей день пройде насиченою красивими краєвидами дорогою, на захід, до півострова Снайфедльснес.

Розміщення в готелі. Ночівля.

День 9
"Ісландія в мініатюрі" - Рейк'явік

Сніданок.

Сьогодні ми вирушимо в подорож диким заходом Ісландії, а саме - загадковим півостровом Снайфедльснес, його ще часто називають «Ісландією в мініатюрі».

Ми зробимо зупинку біля водоспаду Кірк'юфетльсфосс, розташованого біля підніжжя гори Кіркьюфелл, побачимо льодовик Снайфетльсйокудль, що покриває вулкан. Далі, відвідаємо Д'юпалонсандур, пляж чорного піску з залишками траулера, що зазнав катастрофи, і загадковими скелями на березі затоки.

Зупинимося біля унікальних скельних утворень Лондрангар, що вдаються в океан, на цих скелях гніздиться багато морських птахів.

Ми також відвідаємо рибальське село Арнарстапі, де знайдемо невелику гавань та знамениту арку Гатклеттур. Після короткої прогулянки вздовж океанських скель, вирушимо до старої церкви в Будір, розташованої біля пляжу з жовтим піском.

Переїзд у Рейк'явік. Розміщення в готелі. Ніч у готелі.

День 10
Рейк'явік - Кефлавік - Рига - Київ

Сніданок.

Трансфер до а\п Кефлавік. Виліт о 15:10 (з пересадкою в Ризі), прибуття до Києва о 01:10 (наступного дня).

Додати новий коментар

Комментарии

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40
Додаткова інформація

Польотні дані: а\к AirBaltic (1 багаж – до 20 кг, 1 ручна поклажа – до 8 кг)

*УВАГА: дні та порядок проведення екскурсій може бути змінено!

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Марина Молога
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: +380 44 583-05-20
  • Вн. номер: 131
  • e-mail: [email protected]
  • Ім'я: Анастасія Єфименко
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 044-237-12-01
  • Вн. номер: 120
  • e-mail: [email protected]