118 794 грн
3 799
€EUR
3999 €
13 днів
Маршрут

Рейк'явік – "Золоте кільце" – Південне узбережжя – Південно-Східне узбережжя – Льодовикова лагуна Йокюльсарлон – Ватнайокудль – Східні фіорди – Деттіфос – Аусбіргі – Хусавік – Міватн – Крафла – Годафосс – Акурейри – Північ Ісландії – півострів Снайфетльснес – "Срібне кільце" – Рейк'явік – долина Ландманналаугар – Блакитна Лагуна

Країни:
Дати

Опис туру

Ісландія – земля "льоду і вогню", прекрасна і неповторна... Приголомшлива північна казка.

Природа в цьому краї вражає своєю красою – величні льодовики, засніжені гори, діючі вулкани, химерні прибережні скелі та марсіанські пейзажі. Особливо цікаво спостерігати контраст ландшафту, як льодовики і фіорди змінюються вулканами, що сягають висоти 2110 метрів.

У цій подорожі на Вас чекає насичена екскурсійна програма. Ви побачите всі найвідоміші водоспади, фіорди, каньйони, знамениті льодовики і вулкани. Побуваєте на китовому сафарі, поспілкуєтеся зі славними пташками тупиками і погодуєте тюленів. Скупаєтеся в унікальному термальному басейні під відкритим небом, наповненим мінеральною водою дивовижного кольору. Побачите і чудові ріолітові гори в долині Ландманналаугар.

Ця поїздка створена для справжніх шукачів пригод і тих, хто мріє відпочити від галасливої міської суєти серед унікальної природи. А ще північне сяйво влітку – чому б і так?

Авіапереліт та екскурсії за програмою включено у вартість туру!

У вартість входить
Авіапереліт Київ – Кефлавік – Київ;
22
Проживання в готелях по всьому маршруту;
22
Харчування в готелях – сніданки;
Екскурсії за програмою;
22
Транзитна ночівля в готелі в Ризі;
22
Переїзд автобусом по всьому маршруту.
У вартість не входить
Страховка;
22
Вхідні квитки;
Факультативні екскурсії;
Особисті витрати, харчування в турі;
22
Доплата за SNGL (одномісний номер);
22
Віза за потреби.
22
Рейк'явік – "Золоте кільце" – Південне узбережжя – Південно-Східне узбережжя – Льодовикова лагуна Йокюльсарлон – Ватнайокудль – Східні фіорди – Деттіфос – Аусбіргі – Хусавік – Міватн – Крафла – Годафосс – Акурейри – Північ Ісландії – півострів Снайфетльснес – "Срібне кільце" – Рейк'явік – долина Ландманналаугар – Блакитна Лагуна
День 1
Київ – а/п Кефлавік – Рейк'явік

Виліт з Києва о 9:45.

Прибуття в а/п Кефлавік о 14:00.

Переїзд у Рейк'явік, прогулянка містом.

Рейк'явік – найпівнічніша столиця світу. Це сучасне, стильне і красиве місто зі своїм особливим шармом. У 2000 році Рейк'явік отримав найвищу нагороду ЮНЕСКО – статус «Культурна столиця світу».

Розміщення в готелі. Ночівля.

День 2
«Золоте кільце Ісландії» – Рейк'явік

Сніданок.

Наша поїздка навколо острова почнеться з найбільш популярного одноденного туристичного маршруту – «Золоте кільце», що познайомить Вас із найвідомішими історичними та природними пам'ятками Ісландії.

У програмі цього дня: відвідування національного парку Тінгвеллір, Долина гейзерів, водоспад Гюдльфосс – багаторівневий водоспад загальною висотою 32 метри (у перекладі з ісландської – «золотий водоспад»).

Повернення в Рейк'явік. Ночівля.

День 3
Водоспади і чорні пляжі Південного узбережжя

Сніданок.

У цей день наш маршрут пролягатиме на схід від Рейк'явіка низинами Південного узбережжя, де пейзажі набувають усіляких форм: від фермерських угідь до незайманих льодовиків, драматичних скель біля океанського узбережжя і нестримних водоспадів. Ми побачимо не тільки мальовничі куточки Ісландії, а й місця, де відбувалися важливі історичні та культурні події, описані в ісландських сагах.

У цей день ми відвідаємо:

– Водоспади Сельяландсфосс і Скоугафосс;

– Південний мис Ісландії – Дірхолаей;

– Пляж чорного піску Рейнісф’яра;

– Найпівденнішу точку Ісландії – селище Вік;

– Каньйон Ф’ядрарглйуфур.

Розміщення в готелі. Ночівля.

День 4
Південно-Східне узбережжя – Льодовикова лагуна – похід на льодовик Ватнайокудль

Сніданок.

Їдемо на схід Південного узбережжя до льодовикової лагуни Йокюльсарлон, яка по праву вважається перлиною Ісландії. У лагуні ми здійснимо незабутню поїздку на човні-амфібії між айсбергами, які плавають у крижаній воді.

Переїзд до національного парку Скафтафетль, де ми виконаємо прогулянку до водоспаду Свартіфосс (або, як його ще називають, «Чорний водоспад»), оточеного незвичайними базальтовими колонами. Неймовірна пригода – похід на знаменитий льодовик Ватнайокудль.

Далі наш день продовжиться знайомством з маяком і мисом Стоккснес, а також скелями Вестрахорн, від яких перехоплює подих. Ми проїдемо через східні долини, уздовж фіордів з крутими схилами, химерно вигнутої берегової лінії та повз рідкісних поселень – це те, що мріють побачити всі мандрівники, вирушаючи в Ісландію.

Розміщення в готелі. Ночівля.

День 5
Східні фіорди, дивовижні тупики (фото-сафарі)

Сніданок.

Сьогодні ми проїдемо вздовж мальовничих східних фіордів, відвідаємо містечко Сейдисфьордюр, Мьоуїфьордюр і маяк Далатангі. Побачимо музей каменів Петри, вирушимо до віддаленого фіорду Боргарфьодур Ейстра і рибацького селища Баккагерді, розташованого серед мальовничих гір.

Ми також здійснимо прогулянку вздовж пляжу поруч із Хасі, де, якщо пощастить, можна побачити безліч тюленів і поспостерігати за тупиками – наймилішими пташками у світі. Тут тупики не бояться людей і можуть навіть наблизитися до Вас, створюючи прекрасні можливості для фото.

Розміщення в готелі. Ночівля.

День 6
Водоспад Деттіфос – каньйон Аусбіргі – Хусавік, китове сафарі

Сніданок.

Переїзд до каньйону Аусбіргі – одного з найкрасивіших місць в Ісландії. З висоти пташиного польоту каньйон схожий на величезну підкову, що простирається в гирлі однойменної річки. Як свідчить одна з найдавніших місцевих притч, каньйон цей – ніщо інше, як слід, залишений копитом коня скандинавського бога Одіна.

По дорозі зупинка біля водоспаду Детіфосс – наймогутнішого водоспаду у всій Європі!

Переїзд у Хусавік – риболовецьке селище на півночі Ісландії, відоме завдяки китовим сафарі, які тут проводяться. Саме з цього місця ми вирушимо спостерігати за китами!

Переїзд у готель. Ночівля.

День 7
Озеро Міватн – купання в «Північній блакитній лагуні» – вулкан Крафла – сірчана долина – водоспад Годафосс – Акурейри

Сніданок.

Попереду ще один красивий день – поїздка по околицях озера Міватн – найбільшого на острові озера, відомого своїми великими пташиними колоніями і незвичайною формою берегів, з великою кількістю псевдократерів. Тут на березі озера розташувалася «Північна блакитна лагуна», де Ви зможете розслабитися в унікальному термальному басейні під відкритим небом з теплою мінеральною водою (+40 С), на тлі красивих природних ландшафтів.

Наступна зупинка – Планета Марс!

Так, так! Ми відвідаємо околиці вулкана Крафла і геотермальну долину Намаф’ял з її бурхливими гарячими сірчаними джерелами і грязьовими кратерами з киплячими грязями – все це створює враження, що Ви перебуваєте на іншій планеті.

Переїзд у друге за величиною місто – Акурейри, по дорозі зупинка біля водоспаду Годафосс – перекладається як «водоспад Бога» і є найпопулярнішим водоспадом Ісландії.

Розміщення в готелі. Ночівля.

День 8
Базальтові скелі – водоспади Північної Ісландії

Сніданок.

Ознайомча поїздка по Акурейри, північній столиці Ісландії, яку було засновано в 1602 році як центр торгівлі.

Відвідування музею під відкритим небом Глеймбаєр, де прекрасно збереглися старі торф'яні будинки XIX століття. Зупинка біля базальтової скелі Хвітсеркюр, що за своєю формою нагадує динозавра, який вивищується над узбережжям, і біля скелі Боргарвіркі, природної фортеці з базальту, що збереглася з часів середньовіччя.

Переїзд уздовж зелених пагорбів і водоспадів прибережного району Хваммстангі, де в нас буде можливість спостерігати за чарівними морськими котиками.

Далі наш шлях пролягатиме через перевали з приголомшливими краєвидами в долину Будардалюр, батьківщину вікінга Лейвура Ейріксона – першого з європейців, хто ступив на американський континент задовго до Колумба.

Розміщення в готелі. Ночівля.

День 9
Півострів Снайфетльснес

Сніданок.

У цей день ми вирушимо в подорож диким заходом Ісландії, а саме – загадковим півостровом Снайфедльснес.

Його ще часто називають «Ісландією в мініатюрі», адже саме тут міститься велика частина природних визначних пам'яток країни: білі й чорні пляжі, скелі з різними птахами, льодовики, гарячі й холодні джерела, мальовничі гори і вулканічні кратери... І все-все це побачимо і ми!

Розміщення в готелі. Ночівля.

День 10
«Срібне кільце Ісландії» – незвичайна пивоварня «Стеджі» – Рейк'явік

Сніданок.

Маршрут «Срібне кільце» менш відомий, ніж «Золоте кільце», але не менш дивовижний.

Ви побачите Дайлдартунгувер (Deildartunguhver) – найбільше й найпотужніше в Європі гаряче джерело, водоспади Хрейнфоссар і Дайлдартунгувер, які вражають унікальними каскадами льодовикової води, що сочиться з-під щита лави. Відвідаєте селище Рейкхольт, де в 13 столітті жив легендарний ісландський вчений і політик Сноррі Стурлусон.

А ще ми відвідаємо загублену у фіордах незвичайну пивоварню Brugghús Steðja («Стеджі»), де для виготовлення пива використовують льодовикову воду. Копченого китового пива Ви ще точно не пробували!

Переїзд у Рейк'явік. Розміщення в готелі. Ночівля.

День 11
Долина Ландманналаугар

Сніданок.

Поїздка в долину ріолітових гір Ландманналаугар (Landmannalaugar) – одне з найбільш популярних і прекрасних місць в Ісландії, перлина центрального високогір'я.

У кожного, хто потрапив сюди, захоплює дух від незвичайної краси ріолітових гір, застиглих потоків лави, струменів білої пари і снігу в складках гір. Поруч зі всією цією пишністю природи височіє гірський хребет вулкана Гекла, який вивергався понад 20 разів за останнє тисячоліття і вважається найактивнішим вулканом Ісландії.

Наша поїздка відбудеться на спеціалізованому транспорті і дасть можливість дістатися до найбільш непрохідних місць і здійснити прогулянку по снігу, лаві та застиглій вулканічній магмі. Ну і, звичайно ж, ми обов'язково зробимо зупинку, щоб розслабитися і погрітися в природному гарячому джерелі під відкритим небом!

Повернення в готель. Ночівля.

День 12
Блакитна Лагуна – а /п Кефлавік – Рига

Сніданок.

Повний релакс – відвідування Блакитної Лагуни! Це єдиний на планеті і відомий на весь світ лікувальний курорт світового значення, який працює протягом цілого року і є великим геотермальним басейном з морською водою молочного кольору.

Трансфер до аеропорту. Виліт у Ригу о 14:45, прибуття о 21:35.

Трансфер у готель. Ночівля.

День 13
Рига – Київ

Сніданок.

Трансфер до аеропорту.

Виліт до Києва о 12:50, прибуття о 14:35.

Додати новий коментар

Комментарии

Заповніть документи та надішліть менеджерам

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Позняки

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Драгоманова, 4А, 2 поверх, оф.1

Феєрія Мандрів, Добропілля

Місто:
Добропілля
Адреса:
вул.Банкова 45, Донецька область

Феєрія Мандрів, Чернігів

Місто:
Чернігів
Адреса:
просп. Миру, 80

Феєрія Мандрів, Стрий

Місто:
Стрий
Адреса:
Львівська обл., м.Стрий, вул. Бобикевича 16/2
e-mail:

Феєрія Мандрів, Коломия

Місто:
Коломия
Адреса:
бульвар Лесі Українки 32-А

Феєрія Мандрів, Трускавець

Місто:
Трускавець
Адреса:
бульвар Торосевича, 2

Феєрія мандрів, Чернівці

Місто:
Чернівці
Адреса:
вул. Головна, 122-А, оф. 215, 218-1

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Тернопіль

Місто:
Тернопіль
Адреса:
вул. Патріарха Мстислава, буд. 1
Додаткова інформація

Польотні дані, а/к Air Baltic (через Ригу):

1. Рейс BT401 10AUG KBPRIX 9:45 – 11:35

2. Рейс BT169 10AUG RIXKEF 13:05 – 14:00

3. Рейс BT170 21AUG KEFRIX 14:45 – 21:25

4. Рейс BT402 22AUG RIXKBP 12:50 – 14:35

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Марина Молога
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: +380 44 583-05-20
  • Вн. номер: 131
  • e-mail: marina@feeria.ua
  • Ім'я: Анастасія Єфименко
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 120
  • e-mail: nastia@feeria.ua