Категорія
Розповіді про мандри

Маючи сатус однієї з найменш заселених країн на планеті, Ісландія завжди входила до списку найбільш “жаданіших” для туристів. І це не дивно, адже природні красоти Ісландії настільки дивовижні, що їх часто порівнюють з інопланетними.

Загадкова та інопланетна: подорож до Ісландії
Загадкова та інопланетна: подорож до Ісландії
Загадкова та інопланетна: подорож до Ісландії
Загадкова та інопланетна: подорож до Ісландії

Існує хибне уявлення, що в Ісландії взимку дуже холодно, але це не так. Температура тут рідко опускається нижче - 6 градусів. Але взимку тут темно, 21 грудня — в найкоротший день у році світанок настає о 10:30, а сідає сонце вже о 16:00. При цьому влітку на зміну довгим ночам приходять довгі дні, а в червні в Ісландії сонце сідає усього на пару годин.

Якщо спробувати декількома словами описати Ісландію — це країна контрастів, тут лід і полум'я, льодовики та вулкани, зима та літо, які постійно між собою взаємодіють.

Один з приємних сюрпризів, який чекає на туристів, які подорожують з Феєрією — є відвідини по прильоту Блакитної лагуни. Це геотермальний спа-комплекс з морською водою, яка має лікувальні властивості. Вода, багата кремнієм і мінералами, допомагає при всіх видах екземи та інших шкірних захворювань (наприклад, при псоріазі). На території є також спеціалізована дерматологічна клініка, а ще бар, сауна та зони для відпочинку. До речі, серед гостей лагуни часто можна зустріти зірок. Кажуть, що це місце любить Кім Кардашян та Бейонсе з родиною.

Ще одне з неймовірно прекрасних місць — каньйон Аусбіргі в формі кінської підкови. Тут “знайдуть себе” ті, хто шукають духовного наповнення та спокою, які дарує краса місцевої природи.

Каньйон довжиною 3,5 км і шириною близько 1 км розрізаний навпіл схожою на вежу скелею, з якої відкривається фантастичний вид, а внизу можна поблукати густими заростями невисоких ісландських дерев: берези, верби, ялини, модрини та сосни.

З Феєрією ви також відвідаєте четверте за величиною озеро в країні — Міватн. Вчені кажуть, що озеро сформувалося в результаті виверження вулкана близько 2300 років тому. У цьому районі вулканічна активність і сьогодні не рідкість. Біля озера живе величезна кількість птахів, а на підході до нього ви побачите багато див природи.

Так, поруч розташований містичний Діммуборгір, що означає «Чорна фортеця» - унікальне лавове утворення незвичайної форми, куди за легендою спустився сам диявол після вигнання з небес.

Півострів Снайфелльснес називають Західною перлиною Ісландії. Це одне з найкрасивіших місць на острові. Під час подорожі по ньому ви побачите різноманітні природні пам'ятки, які надають півострову особливий вид: загадковий вулкан Снайфелльсекулль (через жерло якого, герої роману Жуля Верна спустилися до центру Землі), застиглі лавові поля, прибережні скелі найхимерніших форм, величезні колонії морських птахів в містечку Арнастапі та мальовничий берег Дьюпалоніс.

І це лише невелика частина з того, що ми пропонуємо в наших турах до цієї країни. Подорожуйте з Феєрією, відкривайте планету Ісландію!

Відноситься до країни

Додати новий коментар

comment