Рейк'явік: там, де душа Ісландії

Ісландія — країна-мрія, адже її простори бажає відвідати багато мандрівників з різних куточків світу. Природа цього краю славиться захопливими природними визначними пам'ятками: гейзерами, водоспадами, озерами. А його столиця Рейк'явік являє собою поєднання місцями химерних, проте дуже виразних, а від того — й незабутніх архітектурних форм, воістину унікальних музеїв і справжнього ісландського колориту.

До того ж, лише у Рейк'явіку Ви матимете можливість відвідати бар "Каффі Рейк'явік", повністю зведений з льодяних брил: навіть посуд і той тут із льоду!

Хатльгрімскіркья (не намагайтесь запам'ятати назву з першого разу!) — одна з найбільш незвичайних на вигляд, але також — найпопулярніших серед відвідувачів будівель Рейк'явіка.

Форма переднього конусоподібного фасаду цієї лютеранської церкви схожа на потужний ісландський гейзер, що струмує догори.

На фоні більшості відносно невисоких будівель ісландської столиці архітектурні форми церкви виглядають особливо велично й дивовижно!

Інші популярні будівлі Рейк'явіку також однозначно здивують Вас різноманіттям форм.

До прикладу, скляний купол знаменитого ресторану Перлан поєднується з елементами циліндричної форми.

Окрім ресторану тут також є оглядовий майданчик, що обертається, і музей Саги, присвячений історії ісландців.

А концертний зал Harpa — скляна кутаста побудова асиметричної форми, що вражає своєю складною конструкцією як ззовні, так і зсередини.

Спостерігати полярне сяйво найліпше з острова Відей, до котрого можна дістатися з Рейк'явіка на поромі всього за 10 хвилин.

Одного разу ступивши на його пагорби, помилувавшись краєвидами його узбереж, що збереглися в первісному вигляді до наших днів, Ви вже не зможете забути тутешнє кришталево-прозоре повітря, прохолодний вітер та обриси пагорбів, де-не-де вкритих снігом.

Острів Відей — одне з тих самих місць Ісландії, де часом так хочеться сховатися від метушні й галасу сучасного світу, аби просто насолодитися красою нашої планети, очистивши розум.

Перевірте, чи це дійсно так, разом із Феєрією!