Категорія
Розповіді про мандри

Тільки уявіть собі на хвилину, що курорти Миргород або Трускавець були б розташовані на березі південного моря.

Або уявіть, що з-під крана готелю, де ви відпочиваєте, тече не просто чиста вода, а мінеральна, з властивостями, що не поступаються навіть французькій Vichy. Вмиватися та приймати ванну ви зможете справжнісінькою термальною водою, отаке собі безкоштовне СПА! І такі самі цілющі джерела у вигляді вуличних фонтанів та фонтанчиків є по всьому місту, звідки воду не просто можна, але й потрібно пити!

І такий "курорт мрії" існує. В країні, в якій, як відомо, є все - і звичайно, це Греція!

Курорт мрії або в Лутракі є все
Курорт мрії або в Лутракі є все
Курорт мрії або в Лутракі є все
Курорт мрії або в Лутракі є все

Всього у вісімдесяти кілометрах від Афін, на березі Корінфської затоки в Іонічному морі, біля підніжжя мальовничого гірського масиву Геранія затишно розташувався курорт Лутракі. Саме він є не тільки чудесним морським курортом, але й дуже популярною оздоровницею та суперсучасною водолікарнею. Недарма сучасну назву місто отримало від слова «Лутра», що в перекладі означає «лікувальні ванни».

Сюди щороку приїжджають тисячі туристів, щоби насолодитися тишею та помилуватися неймовірною красою місцевих краєвидів, наплаватися в теплому морі та поправити здоров'я, відвідати основні визначні місця Греції.

Крім того, Лутракі має неймовірно зручне розташування, з нього можна дістатися до основних пам'яток Греції, тим самим поєднуючи пляжний відпочинок з вивченням історії та культури країни. Поблизу міста знаходиться цілий ряд археологічних та історичних пам'яток світового значення. Древній Коринф розташований всього в 22 кілометрах від курорту, саме там, в 51 році нашої ери, виступав Апостол Павло перед жителями Греції. А в 70 км розташувалося стародавнє місто Мікен, яке сміливо можна назвати музеєм. Там же знаходиться давньогрецький театр Епідавр - унікальний своєю неймовірною акустикою. Акрополь знаходиться в 85 км від Лутракі, Олімпія - в 143 км., а Дельфи - у 207 км. Ці місця, буквально просочені атмосферою давньогрецьких міфів, все близько і всюди цікаво побувати.

Коринфський канал, який з'єднує два моря - Егейське та Іонічне, який є воістину одним з чудес будівництва, ви зможете побачити неподалік від Лутракі. Цей канал розділяє собою Пелопоннес та Аттик. На горі Геранія знаходяться монастирі, які теж можна при бажанні буде відвідати. Якщо ви захочете впобачити мальовниче солоне озеро Вуліагмені, то вам знадобиться всього півгодини їзди.

До того ж Лутракі має прекрасну інфраструктуру туристичного сервісу. Для любителів поплавати та позасмагати тут є безліч чудесних упорядкованих пляжів, що тягнуться довгою смугою по узбережжю. А хто любить незайману природу - є гарні куточки, куди можна потрапити на катері. Місцеві пляжі настільки комфортабельні та ідеально чисті, що вже з 1987 р вони щорічно отримують Блакитні Прапори Євросоюзу за найчистішу воду та прекрасно організований відпочинок.

В місті працює чудесний аквапарк, також дуже популярні розваги на воді - водні мотоцикли, серфінг, яхти, водні велосипеди. Є багато тенісних кортів, майданчиків для гри в волейбол та баскетбол, футбольні поля.

Гостинний Лутракі пропонує гостям безліч кафе, нічних клубів та барів, вишуканих ресторанів із національною кухнею. Повірте, греки вміють приймати та нагодувати гостей, і підходять до цього дуже творчо.

Вам сподобаються смачні страви грецької кухні, ви полюбите найчистіші води Корінфської затоки, отримаєте задоволення від прогулянок по набережній, надихаєтеся кришталевим повітрям та намилуєтеся неймовірною красою природи. І неодмінно повернетеся знову.

Відноситься до країни

Додати новий коментар

comment