Категорія
Розповіді про мандри

Не зважаючи на поспіх та стрімкий розвиток в XXI столітті ще лишились країни, які намагаються цінувати та зберігати вікові традиції та культуру. Однією з таких дивовижних держав є Південна Корея, яка варта вашої уваги.

Корейський півострів пропонує туристам широкий діапазон вражень, прекрасні пейзажі та 5000 років культури та історії.

Південну Корею на перший погляд можна назвати «Землею ранкового спокою», але занурившись у її столицю Сеул, спокій – це останнє, що ви відчуєте. Але це навпаки приємне відчуття, бо у вирі цього життя ти починаєш захоплюватись усім та усіма.

Сеул постійно знаходиться в русі, тому тут відчувається невтомний та могутній дух корейського народу. Під час туру з Феєрією ви побачите грандіозну площу Кванхвамун, Блакитний будинок (резиденцію президента) та Палац Кенбоккун, перед якім постійно змінюється караул.

Обов’язково відвідаєте славнозвісну вулицю з антикварними товарами та сувенірами, а також одну з найстаріших торгових вулиць міста Намдемун і побачите Сеульську вежу висотою 243 метрів.

Модне і технологічне, глибоко традиційне, динамічне місто вражає храмами, палацами, ультрасучасним дизайном і гірськими стежками. Незалежно від того, що ви хочете, в будь-який час дня і ночі, Сеул вам це дасть…

Одне з незвичних місць, яке популярне серед туристів, - це демілітаризована зона (ДМЗ) на кордоні між Південною та Північною Кореєю

На станцію Імчжінгак вас привезе автобус і там ви пересядете на спеціальний транспорт, який має право переміщатися по зоні. Тут розташовані монумент, присвячений солдатам США і ООН, полеглим на полях Корейської війни і пам'ятна стела. Вас відвезуть до оглядового комплексу "Дора" на горі Дорасан. З оглядового майданчика за допомогою біноклів можна розглянути деталі прикордонної ДМЗ та безпосередньо територію Північної Кореї.

А щоб відчути дух минулого, з Феєрією ви зможете навідатись до селища Хахве, яке зберігає архітектуру житлових приміщень і структуру села династії Чосон. Ба більше, село не намагалися створити штучно; люди дійсно проживають там.

Село Хахве з трьох сторін оточене річкою Нактонган. Оскільки річка протікає, звиваючись уздовж села, її назвали Хахве або «селищем кучерявої річки». На околицях села ростуть соснові дерева, розкинулася піщана рівнина, а подалі видніються мальовничі гори. Хахве занесене до списку ЮНЕСКО.

По дорозі ви матимете змогу потрапити до парку Тумулі (з королівськими могилами та гробницею Чхонмачхона з понад 10 тисячами реліквій) та однієї з найстаріших астрономічних обсерваторій в Азії – Чхомсонде.

Кенджу – одне з найстаріших міст Південної Кореї було засновано в 57 році до нашої ери правителем держави Сілла, ваном Паком Хеккосе. З шостого століття нашої ери буддизм став офіційною релігією держави Сілла. Почалось активне будівництво храмів, монастирів, пагод. На цей час припадає і будівництво храму Пульгукса в Кенджу. Це слово можна перекласти з корейської, як "Земля Будди" або "Країна щастя". З того часу храм так багато разів руйнували, палили, а потім знову відновлювали, що від перших будівель могли залишитися тільки кам'яні фрагменти. Але це все варто побачити.

Завершити знайомство з країною можна у другому за розмірами місті Пусан. Тут знаходиться найважливіший порт Південної Кореї. Він розташований на південно-східному узбережжі Корейського півострова в долинах між річками Нактон і Суен. З усіх боків місто оточене мальовничими горами.

Ще одне яскраве місце в Пусані – це рибний ринок Чагальчхі, найбільший в Кореї. Розташований він у великому дев'ятиповерховому будинку і в численних торгових рядах поруч з ним. 

Місце настільки атмосферне та «пахуче», що визнано чи не головною пам'яткою міста... На довгих торгових рядах стоять незліченні миски з черепашками, морськими огірками, восьминогами, кальмарами, крабами та іншою морською живністю. Багато «товарів» ще плавають у великих акваріумах – практично безкоштовний океанаріум з можливістю купити і з'їсти будь-який експонат. А в жовтні на Чагальчхі проходить рибний фестиваль, де туристи можуть спробувати безліч страв з риби і морепродуктів.

Відкрийте для себе Південну Корею та не забувайте: життя у нас одне – живіть та подорожуйте!

Відноситься до країни