Вірменія: гірський край гранатового кольору

Пристрасна країна на Кавказі, що поєднує в собі дух старовини, мальовничу природу, запальну музику та неперевершену кухню! Саме тут Ви познайомитесь із неймовірно гостинним народом, спробуєте справжній вірменський коньяк, відомий у всьому світі, підніметеся на гірські вершини, де найліпше відчувається вільний характер цього краю, скупаєтесь у цілющих озерах та, звісно ж — назавжди закохаєтесь в тутешні краєвиди, написані самою природою!

Вірменія — країна зі стародавньою історією. Вірменський народ був першим серед тих, що прийняли християнство офіційно, на рівні країни.

Довготривалий процес прийняття християнства розпочався у стінах монастиря Хор Вірап, розміщеного у 40 км від столиці Єревана. Саме з вікон монастиря відкривається краєвид на головний символ Вірменії — величну гору Арарат.

До наших днів зберігся лише один єдиний архітектурний пам'ятник епохи язичництва — храм Гарні, що в 30 км від Єревана.

Аби дізнатися про інші важливі подробиці історії країни, рушайте до Єревана!

Один з головних символів міста — Каскад. Це, напевне, найкраще місце для фото у всьому Єревані: хитромудра архітектурна композиція поєднує в собі каскадні сходи, скульптури сучасного мистецтва, художню галерею та обеліск "Відроджена Вірменія"!

Потім обов'язково прогуляйтесь площею Свободи — улюбленим місцевими жителями місцем відпочинку. Там також розміщений Оперний театр — важлива визначна пам'ятка.

А, щоб відчути контрастність міста, пройдіться Північним проспектом, де зосереджена більшість елітних споруд Єревана, а також — найдорожчі бутики та салони.

Столиця Вірменії безперечно прекрасна та повна пізнавальних пам'яток. Втім, відвідуючи цю державу, важливо також розрахувати час для знайомства із місцевою природою.

Вірменські природні краєвиди були ніби-то спеціально створеними для того, аби надихати.

На щастя будь-якого мандрівника, мальовничі пейзажі гірських хребтів, широкі долини, бурхливі ріки та спокійні озера тут доповнюють найважливіші монастирі країни: можна одночасно надихнутися тутешньою природою та відвідати знакові пам'ятки! Серед найбільш визначних та мальовничих — монастирі Нораванк, Гегард, Севанаванк.

Про пам'ятки та достойності Вірменії можна говорити нескінченно довго, проте ніякому опису тутешньої краси не судилося б зрівнятися з усією тією безліччю вірменських скарбів, які Ви побачите на власні очі.

Відкрийте для себе Вірменію разом із Феєрією!

Контакти менеджерів
  • Ім'я: Мар'яна Коваленко
  • Посада: Менеджер
  • Телефон: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 140
  • e-mail: maryana@feeria.ua