Баку: гордість Азербайджану!

Столиця Азербайджану продовжує стрімко вдосконалюватись, а кількість дивовижних модерних будівель тут примножується з кожним роком! Втім, поряд з усіма цими відбитками сучасності трепетно зберігаються пам'ятки історії.

Таке цікаве поєднання не лише передає неповторний характер міста, але й уособлює поважне ставлення азербайджанського народу до історії, культури й традицій своєї батьківщини. Саме завдяки йому в Баку сьогодні є така широка палітра цікавих історичних визначних місць та пам'яток!

Розпочніть свою прогулянку Баку з його історичної частини або Старого міста. Частково розташоване на узбережжі Каспійського моря, воно може похвалитися не лише затишними брукованими вуличками, старовинними будівлями й палацами, але й мальовничими морськими краєвидами.

Потрапивши до вуличного лабіринту Старого міста, Ви здивуєтесь величності суворих фасадів Дівочої вежі, зведеної в далекому XII столітті, — одного з найвідоміших елементів фасаду міської узбережної частини. Відвідаєте палац Ширваншахів, в музеї якого зберігаються колекції цінних артефактів, а на території загалом також знаходяться склепи й мечеть.

Аби найкраще відчути знамениту контрастність Баку, тутешнє взаємопроникнення стародавнього й сьогоденного, після відвідання Старого міста варто поглянути на представників сучасного Баку. Це башти Flame Towers — комплекс з трьох хмарочосів, що вважаються найвищими будівлями на усьому Кавказі (найвища башта має 39 поверхів!). А також — Азербайджанський державний музей килима і народного прикладного мистецтва — розташований в модерній будівлі перший у світі спеціалізований музей килимів.

Відвідайте Баку разом із Феєрією!