Оттава: захопливість та контрастність канадської столиці

Канадська столиця, як, втім, і вся Канада, славиться численними зеленими насадженнями, парками й скверами у теплу пору року. У той самий час у зимний період усе місто сяє, вкрите льодом, і більшість місцевих жителів надягає ковзани не лише для катання на льоду й розваги, але й просто для пересування столицею: адже Канада — батьківщина хокею!

Оттаву перетинає однойменна ріка, тому знайомство з містом можна почати з мальовничої набережної. А, прогулявшись набережною, відправляйтеся спостерігати проходження катерів штучним каналом Рідо: це захопливий процес, що супроводжується зміною рівня води.

Вже з берегів Рідо перед Вами частково відкриються архітектурні скарби Оттави. Ви зможете роздивитися їх ближче, якщо пройдете далі вздовж каналу: саме так можна потрапити до центральної історичної частини міста. Тут захоплюються шпилями будівлі Парламенту й Парламентської бібліотеки, архітектурним оздобленням Канадського музею війни й історії.

Вельми захопливим також є те, як риси величного неоготичного стилю тут поєднуються із сучасними будівлями, в основному — музеїв. Це музей авіації й космосу, природничий музей, а також — Національна галерея Канади, на вході до будівлі якої Вас зустрічає статуя величезного металевого павука.

Відправляйтесь до Оттави разом із Феєрією!