Копенгаген: місто, де народжуються казки

Адже столиця Данії широко відома як місто, красою якого захоплювався й надихався Ганс Крістіан Андерсен, й саме тут під його пером народилась безліч казок, включаючи чудову розповідь про Русалоньку. Копенгаген безперечно варто відвідати не лише тим, хто подорожує, збираючи в пам'яті шматочки спогадів про тепло й затишок європейських міст. Але також і тим, хто шукає натхнення у своїй справі!

Копенгаген

Щойно прибувши до данської столиці, відправляйтеся до одного з головних символів Копенгагена — бронзової статуї Русалоньки, аби зробити пам'ятне фото. Саме з нього починається традиційна прогулянка містом.

Далі на Вас чекають унікальні копенгагенські краєвиди! У знаменитому районі Нугавн можна цілком зануритись у місцеву атмосферу мальовничого каналу й гавані. Спочатку в цьому районі жили виключно моряки, тому сьогодні в цій частині міста можна знайти численні моряцькі атрибути. Наприклад, таверни, що до сьогодні намагаються зберегти настрій, що панував тут за часів веселих моряків.

Ще один чудовий привід для відвідання Копенгагена — його архітектура: велична, вишукана, словом — безперечна. До найкращих її представників відносяться зимова королівська резиденція Амалієнборг, палац Крістіанборг, Королівський музей Розенборг.

Таємниче серце Данії Копенгаген повне загадок й відтінків, які нам належить пізнати. Їдьмо у незабутню мандрівку разом із Феєрією!