Санто-Домінго: казка домініканської столиці

Мандруючи Домініканою, складно обділити увагою її чарівну столицю — Санто-Домінго. Повна різноманітних природних скарбів республіка вже давно отримала статус райського краю, де можна чудово відпочити як тілом, так і душею протягом практично всього року. Тож зовсім не дивно, що її столицею стало місто із давньою й захопливою історією, справжнім домініканським затишком, колоритом та, звісно ж — прекрасною природою!

Історія Санто-Домінго тісно пов'язана з постаттю Христофора Колумба подібно значній кількості американських міст та поселень. Саме тому, гуляючи історичними кварталами міста, Ви відкриєте для себе багато цікавих фактів про славетного мореплавця! Так само обов'язково відвідаєте одні з головних визначних пам'яток — музей Алькасар де Колон, зведений вже для сина Колумба — Дієго, і Маяк Колумба.

Стародавній дух колоніального міста можна найліпше відчути у музеях Санто-Домінго: фортеці Озама із її войовничою атмосферою й краєвидами, що відкриваються на однойменну річку. А також — Музей королівських палаців, де розташовувався перший штаб іспанської влади у Новому світі.

Саме у домініканській столиці було збудовано перший в Америці християнський храм — Кафедральний Собор Пресвятої Діви Марії (1541). Щойно ж Ви віддаляєтесь від центру міста, занурюєтесь у мальовничу домініканську природу. Незабутні заповідні зони можна відшукати в околицях Санто-Домінго: це парк Лос Трес Охос, національний ботанічний сад і зоологічний парк.

Оточіть себе красою Санто-Домінго разом із Феєрією!