Середньовічна казка? Таллінн!

Охайне місто фортець, соборів, парків та безлічі історій, якими його стіни завжди готові поділитися! Тут Ви знайдете враження та яскраві емоції у всьому: в запаморочливих краєвидах міста, у вузьких вуличках, вимощених бруківкою, у бадьорому бризі балтійських узбереж, і навіть — у славнозвісному естонському шоколаді, марципанах та сирі.

Кажуть, що Таллінн — Естонія в мініатюрі. Стіни та вулиці столиці дійсно можуть багато, яскраво та цікаво розповісти про історію, культуру та звичаї країни.

Опинившись тут, найперше підніміться на оглядовий майданчик Кохтуотса: це одна з височин історичного центру Таллінна — Тоомпеа. Звідси відкривається чарівна панорама міста: приємно паморочиться голова від поєднання червоних відтінків черепиці на дахах старовинних будинків, білих та сірих стін середньовічних церков та дзеркально-металічних відблисків сучасних хмарочосів. Так, Таллінн — справжнє місто-контраст, місце зустрічі минулого із майбутнім!

Приємна новина для туристів: більшість головних історичних пам'яток Естонії знаходяться в Таллінні, а тому можна побачити та відвідати багато всього за відносно короткий відрізок часу!

В центрі старовинної частини міста розміщується будівля Талліннської Ратуші. Як приклад пізньої готики в архітектурі, будівля береже дух Середньовіччя, водночас продовжуючи бути центром різноманітних сучасних подій. В цій же частині міста відвідайте ще один приклад готичного стилю в архітектурі — балтійську церкву Святого Олафа, а також — замок Тоомпеа, котрий на сьогодні виконує функцію парламенту.

Насолодившись прекрасними краєвидами міста, ненадовго відволічіться від визначних пам'яток для того, аби покуштувати справжній естонський шоколад Kalev. Наразі ці ласощі є настільки знаменитими, що їх можна знайти практично у будь-якій крамничці, що продає шоколад, і не тільки в самому Таллінні, але й далеко за його межами. Спробувавши один шматочок, Ви вже не зможете стриматись та не захопити кілька плиток із собою в якості сувеніру та частування для близьких!

Їдьмо за натхненням прямо до центру балтійської казки — серце Естонії Таллінн разом із Феєрією!