Гельсінкі: північна столиця в усій красі

Фінляндія повна цікавих історичних пам'яток, визначних місць, особистостей, відомих сьогодні на увесь світ. Тому головне в подорожі цією країною — встигнути відвідати її столицю Гельсінкі.

Втім, вона знаменита не тільки своїм статусом одного з найсприятливіших для життя й найбезпечніших для відвідання туристами міст, але й морським повітрям Фінської затоки, мальовничим узбережжям із його пляжами та набережними, численними парками, а також — виставками сучасного мистецтва, музеями та ярмарками!

Центральна й туристично найбільш приваблива частина Гельсінкі знаходиться якраз біля виходу до Балтійського моря: пізнавальні екскурсії визначними місцями відмінно поєднуються зі свіжим морським вітром, краєвидами морських суден й просторів.

У центрі Гельсінкі відвідайте церкву Темппеляукіо — вбудований прямо в скелю лютеранський храм, ззовні зовсім не схожий на релігійну будівлю. Також прогуляйтесь Ринковою й Сенаторською площами, приділивши увагу Гельсінському, Успенському соборам, національному музею й національній галереї Фінляндії.

А подолавши п'ятнадцятихвилинну морську мандрівку на поромі Фінською затокою, Ви опинитесь на острові Свеаборг. Саме тут знаходиться одна з найважливіших фінських пам'яток — морська фортеця Суоменлінна. Тут, серед старовинних, проте міцних стін, бастіонів, гротів й тунелів переплітається історія самої Фінляндії, Шведського королівства й Російської імперії.

Пізнайте всі відтінки настрою фінської столиці Гельсінкі разом із Феєрією мандрів!