Берлін: гордість Німеччини

Берлін вважається відомим в усьому світі туристичним напрямом, адже в палітрі цього по-справжньому величного міста поєднуються сотні відтінків. Стародавні собори й монументальні будівлі, численні культурні заклади й художні галереї, багаті цінними експонатами музеї й площі, де творилась історія, і, звісно ж, — різноманітна німецька кухня й славнозвісне німецьке пиво… Ні, Берлін не повен туристичних визначних місць та видовищ. Берлін і є суцільним дивовижним видовищем!

Берлин

Увійти до міста урочисто можна, почавши свою прогулянку Берліном з Бранденбурзьких воріт. Це двадцятиметрова арка в стилі німецького класицизму, яка на сьогодні є одним з найбільш упізнаваних символів столиці Німеччини.

Справа від воріт — знаменитий Рейхстаг — будинок парламенту держави, верхівку якого увінчує скляний купол із панорамним краєвидом на місто. Зліва ж — Меморіал жертвам Голокосту: історична пам'ятка, що не дозволяє місцевим жителям й гостям міста забути про події великої трагедії людства — періоду нацизму в Німеччині.

Продовжити ознайомлення з історією країни й міста краще на Музейному острові, що становить собою невеличкий клаптик землі серед річки Шпрее, що протікає через Берлін. Острів отримав саме таку назву завдяки великому різноманіттю відомих берлінських музеїв, зосереджених тут.

Усі ці феєричні цікавинки Берліну, незабутня атмосфера центрального грандіозного міста й багато іншого чекає на Вас у столиці Німеччини!