Турів: 2

Столиця Греції Афіни: сплетіння стародавніх міфів та яскравої сучасності

Афіни не просто так щорічно приваблюють до себе безліч туристів. Адже в цьому місті їм не доводиться обирати між мальовничими узбережжями, відпочинком на морі, історичними, культурними визначними пам'ятками й чарівними краєвидами: все це в повній мірі поєднується в Афінах!

Афины

Серце Афін, та й усієї Греції — там, де знаходиться славнозвісна грецька пара — Афінський акрополь й Парфенон. Обидва храми збереглись до наших днів з V століття до н. е.

А більш детально ознайомитись з історією Афінського акрополя можна в музеї цього храмового комплексу, де зібрано стародавні артефакти з місця його розкопок. Музей Афінського акрополя краще за все втілює поєднання древньої грецької історії із її сучасністю: крихкі реліквії, які жорстоко знищує час, зберігаються в модерній будівлі зі скла й металу.

Найбільш тонко відчути грецьку культуру й мудрість її знаменитих, а тому й безсмертних, древніх філософів можна, піднявшись на афінську агору — найстародавнішу з тих, що збереглися до сьогодні. На цій центральній площі міста збирались заради проведення інтелектуальних дискусій не лише філософи!

Це було визначне місце зустрічі, роботи, дозвілля для безлічі греків різних професій: торгівців, спортсменів, художників. Тому лише на агорі можна відчути той самий неповторний дух стародавнього грецького народу.

Відкрийте для себе серце Греції разом із Феєрією!