Парга - курорт, розташований між прибережними районами Превези та і Ігумениці. Обираючи для відпочинку Паргу, ви отримуєте одразу "3 в 1": дивовижну природу, зручне розташування і космополітичну атмосферу.

Місто має багатющу історію - Парга відома вже з початку 13 століття. У минулому Паргою правили венеціанці, турки, французи, росіяни та англійці. Кожен з цих народів залишив свої сліди. Прикрашають місто невеликі церкви і православні монастирі з багатими прикрасами. Найцікавіша будівля Парги - руїни венеціанської фортеці 16-го століття. Найбільші враження залишить вечірня екскурсія замком. Парга є свого роду магнітом, який притягує тисячі туристів щоліта завдяки своїм красивим пейзажам і прекрасним пляжам.

Парга мальовнича: саме тут гармонійно поєднуються гори і кристальне чисте море, оливкові, апельсинові, кипарисові гаї та затишні бухти, оповиті зеленню скелі і прекрасні піщані пляжі. Тут можна не лише насолодитися плаванням у спокійному теплому морі, а й зайнятися різноманітними водними видами спорту і розвагами.

Парга культурно-насичена: достатньо згадати, що саме в Парзі, за легендою, розташований вхід до підземного царства Аїда. Окрім власної цікавої історії (від старогрецьких храмів до венеціанських замків, мусульманських кварталів і артефактів Старого міста), саме звідси найзручніше вирушати на екскурсії до інших відомих пам'яток - наприклад, відвідати унікальні монастирі Метеори або відправитися на вивчення Іонічних островів.

Парга інтернаціональна: тут панує незмінно доброзичлива багатоголоса атмосфера. І головне - тут на "відмінно" розвинена сучасна індустрія розваг.