Подорож до стародавньої й бородатої країни в Карибському морі: справжня пригода для шукачів екзотики!

Стародавня та бородата… Це не про чиюсь бабусю! Так перекладається з іспанської назва країни Антигуа і Барбуда: перші індіанські племена жили тут вже в період 2500 років до н.е.! Це край незайманої природи, пляжів, теплого сонця, а також — історичних визначних пам'яток.

У будь-якого мандрівника, що опинився в цій невеличкій острівній державі, не буде шансу для того, щоб занудьгувати!

Окрім класичного пляжного відпочинку, тут є безліч розважальних можливостей: прогулянки на катамаранах та катерах, плавання з дельфінами, електричними скатами й акулами, віндсерфінг, казино, широке різноманіття локацій для гри в гольф та багато іншого!

Держава розміщується на трьох островах, два з котрих відповідають назві країни: Антигуа, Барбуда та Редонда (переклад — "кругла", завдяки формі острова).

Тому головна особливість краю, її візитна картка — дикі пляжі.

Тут їх 365: по одному на кожен день в році! Серед найбільш мальовничих місць для пляжного відпочинку важливо відмітити затоки Раневей-Бей, Діккенсон-Бей та Халф-Мун-Бей.

Чому ж затоки у Карибському морі носять англомовні назви?

Справа в тому, що близько трьох віків Антигуа і Барбуда була британською колонією, а тому до сьогодні збереглась безліч англійських назв.

До того ж, офіційна мова тут — англійська, тож у туристичних місцях у більшості мандрівників не виникає труднощів у спілкуванні з місцевим населенням.

Готелі, що знаходяться тут, змагаються між собою якістю сервісу, а тутешні пляжі — доглянутістю, білосніжністю пісків та прозорістю узбережних вод.

Про історію країни найкраще розкаже її столиця Сент-Джонс.

Тут зібрано найважливіші пам'ятки держави, які в деталях передають її історію.

Собор Сент-Джонс, що розмістився в історичному центрі міста, був зведений у порівняно недалекому 19 столітті.

Проте архітектори, що працювали над його проектом, намагались максимально зберегти форми церкви, збудованої в кінці 17 сторіччя на місці собору.

В історичному центрі міста Ви також знайдете національний музей Антигуа і Барбуди, де можна ознайомитись із цілими колекціями стародавніх експонатів, що бережуть історію країни.

Найкращий варіант для ознайомлення із унікальною флорою та фауною цієї трійки островів — національні парки.

Особливу увагу заслуговує парк Індіан-Таун, в якому представлено рідкісні види тварин, птахів, комах, рослин, а також — унікальні форми ландшафту, створені самою природою.

Серед них — Міст Диявола. Це скельне утворення на східному узбережжі острова Антигуа, об яке щоденно розбиваються тисячі хвиль.

На думку місцевих мешканців, саме Міст Диявола — місце проживання духів острова.

Запрошуємо відкрити для себе секрети екзотичної острівної країни Антигуа і Барбуда разом із Феєрією!