Гондурас - земля стародавніх майя

Республіку Гондурас складно назвати популярною країною серед туристів. Попри те, що Гондурас давно вже став «притчею во язицех», мало, хто має реальне уявлення про життя в цій країні.

Гондурас має вихід до Карибського моря на півночі, і до Тихого океану на півдні. Узбережжя тут чисте і спокійне, хоча п'ятизіркових готелів тут, звичайно ж, не зустрінеш. Втім, тим, хто мріє про відпочинок в суворих умовах, якомога далі від цивілізації, тут сподобається.

Природа Гондурасу вельми різноманітна. Уздовж Карибського узбережжя простяглися вологі джунглі. Гори покриті дубовими й сосновими лісами, а більш посушливі внутрішні райони є типовим прикладом савани. Завдяки малій освоєності земель, тут прекрасно почувають себе представники дикої природи: ведмеді, олені, мавпи, лисиці, ягуари, пуми, пантери, крокодили, ігуани та інші мешканці.

Крім національних парків і своєрідного колориту, в Гондурасі можна доторкнутися до унікальної спадщини стародавніх майя. В одному з найдавніших міст країни, Копані, прекрасно збереглися піраміди майя, величні храми та стели. У Національному музеї зібрана надзвичайна колекція експонатів, пов'язаних з життям і побутом давньої цивілізації майя