Тегеран: колорит іранської столиці

Тегеран може похвалитися багатьма цікавинками: виняткові музеї, численні зелені зони, затишні ресторани, й усе це рясно приправлене яскравою місцевою самобутністю! Протягом багаторічної історії і до сьогодні тут було завжди заведено шанувати й берегти визначні пам'ятки мусульманського спадку: саме тому Тегеран сьогодення — це поєднання доглянутої стародавності із прогресивною сучасністю.

Велич здобутку Перської імперії можна відчути в палацах Тегерана. Атмосфера палацу Голестан перенесе Вас назад до XVI століття. Палацовий комплекс Саабад, що розкинувся на величезній території у 110 гектарів, оточений прекрасним райським садом, де можна незабутньо провести час під час спеки. А палац Ніаваран поєднує в собі численні музеї.

До речі про музеї, тільки в Тегерані Ви знайдете єдиний у світі музей килимів! Згідно з іранськими звичаями килим вважається унікальним витвором мистецтва, який часто стає членом родини й передається від покоління до покоління, а його виготовлення потребує неабиякого терпіння, сил та часу. Тож тегеранський музей поєднує в собі усе пов'язане з килимами: захопливі факти, обладнання, неповторні експонати різних розмірів та віку.

Столицю Ірану також часто називають містом монументів: заїжджаючи до Тегерана з заходу, Ви натрапляєте на вежу Азаді, особливо прекрасну у вогнях вечірньої ілюмінації. Але найошатнішими місцями вважаються храми столиці: собор Святого Саркіса, мечеть Сепашалар, Шах-Абдул-Азім.

Завітайте до Тегерана разом із Феєрією!