Єрусалим: скарбниця Ближнього Сходу

Перша згадка про цю стародавню святу землю, що збереглася до наших днів, була залишена ще в далекому IV тисячолітті до нашої ери! В Єрусалимі сплітаються три релігії: християнство, іслам і юдаїзм. Тому сьогодні це місто — відомий на весь світ центр паломництва й туризму, а також — економічно чудово розвинуте місто із комфортними умовами для життя.

До значних мусульманських святих місць належить мечеть Омара із п'ятнадцятиметровим мінаретом, мусульманський квартал із його затишними колоритними вуличками й ворота Ірода, що ведуть до цієї частини міста, старовинна мечеть Аль-Акса й величний Купол Скелі — один із символів Єрусалиму.

Одна з найважливіших християнських святинь, заради відвідання котрої численні паломники долають тисячі кілометрів, — Стіна Плачу. На її місці раніше стояв біблійський Єрусалимський храм, тому сьогодні, за традицією, віряни, що підійшли до Стіни, оплакують зруйнований храм.

А в храмі Гробу Господнього — іншої важливої християнської визначної пам'ятки Єрусалима, згідно з переказом, було розіп'ято й поховано Ісуса, й саме тут сталося його воскресіння.

А між відвіданням визначних святих місць, в Єрусалимі можна відпочити, насолодившись природними краєвидами Гефсиманського саду, долини Еннома й довколишнього селища Ейн-Карем.

Відвідайте Єрусалим — місто, огорнуте тисячами переказів, історій та легенд, разом із Феєрією!