Відтінки життєлюбності й фарби Ямайки!

Цей острів є одним з найпопулярніших туристичних напрямів не лише завдяки красі Карибського моря, різноманіттю курортів та смачній кухні, але також завдяки палітрі тутешніх розваг, музиці й унікальній ямайській культурі, знайомій багатьом мандрівникам у різних куточках світу.

Хтось прямує сюди, аби побувати на батьківщині Боба Марлі — легендарного музики, що прославив музичний стиль регі на весь світ.

Когось приваблює піратська сторінка історії острова: в часи Середньовіччя Ямайка практично повністю належала морським піратам, що займалися переважно грабуванням іспанських кораблів.

А хтось мріє спробувати справжній ямайський ром, що виготовляється тут за стародавнім рецептом!

Втім, незалежно від уподобань та цілі мандрівки на Ямайці будь-який з туристів знайде собі заняття до душі: туризм на острові відмінно розвинутий і продовжує стрімко розвиватися.

Численні цікаві місця, що кличуть до себе мандрівників з усього світу, зосереджені в столиці держави Кінгстоні.

Тут є музей, присвячений Бобу Марлі: до всіх унікальних експонатів додається можливість насолодитися звучанням оригінальних записів пісень виконавця.

В цілому, регі на Ямайці можна почути звідусіль. Проте, як правило, найгучніші концерти, що запам'ятовуються надовго, звучать у Рік'с Кафе, на пляжах Регі й Джеймса Бонда.

В центральних районах міста можна прогулятися парками Національних героїв та Емансипації: в обох є безліч пам'ятників, що передають важливі моменти історії острова. Серед інших історичних визначних пам'яток варто відвідати форт Чарльз: знаходиться він не в самій столиці, а в довколишньому селищі Порт-Рояль.

Тут Ви дізнаєтесь багато з морської історії Ямайки й побачите будиночок Гідді — колись артилерійське сховище для зброї й боєприпасів, а сьогодні — химерна будівля під нахилом, що частково ввійшла у ґрунт. Ще одна причина для того, аби поспішити відвідати Порт-Рояль — з кожним роком цей півострів все більше занурюється під воду.

Просто неможливо залишити безліч курортів Ямайки поза полем зору! До будь-якого з них тут додається яке-небудь захопливе заняття: гольф — на курорті Rose Hall, плавання в компанії товариських карибських дельфінів, скатів й навіть акул — в Dolphin Cove, прогулянки садами в тіні екзотичних ямайських дерев та квітів — в Ocho Ríos.

Всі ці ямайські цікавинки прикрашає тутешня природа, що дійсно гідна захоплення. Після мандрівки на Ямайку Ви будете ще довго носити в серці пам'ять про шумливі водоспади Данс-Рівер, Мейфілд, Сомерсет. Про де-не-де непрохідні дощові ліси на Містичній горі.

Про мальовничі гори Блу-Маунтінз. Про свіжі лазурові хвилі пляжів Монтего-Бей, Вінніфред, Бладі Бей. Про найсмачніші морепродукти в кафешках пляжу Хеллшир та пляжного бару Пелікан Флойда.

Й про міцність рому Епплтон Естейт, який виробляється на одному з десяти ромових заводів Ямайки, територією якого можна прогулятися, слухаючи захопливу екскурсію про історію самого заводу, рому й секрети його виготовлення.

Зануртесь у незабутній світ островів Ямайки й зарядіться позитивом у його повітрі на довгі роки разом із Феєрією!