Токіо: гордість Японії 

Величезний мегаполіс, життя в якому вирує безупинно, де стародавнє надбання японської культури гармонійно переплітається із сучасними технологіями, а народне духовне багатство сусідує з прогресивними науковими досягненнями. Вся ця палітра яскравих контрастів відкривається перед Вами в японській столиці! 

Токіо багатий на монументи, пам'ятники, хмарочоси, у реальне існування котрих буває часом складно повірити з першого погляду: химерні архітектурні елементи, форми, ілюмінація багатьох з них уособлює саме майбутнє. 52-поверховим Токійським Небесним деревом можна помилуватися не лише з вулиць столиці: на останньому поверсі знаходиться оглядовий майданчик, з якого відкривається краєвид на місто, ніби на долоні. 

Знайомство із сучасним Токіо не проходить без відвідання музею Майбутнього, де можна на власні очі поспостерігати за роботою славнозвісних японських роботів. Найгамірнішим районом Токіо вважається Гінза: вдень його вулиці заповнені поціновувачами шопінгу, а ввечері в пошуках веселощів, активних розваг, нічних клубів та ресторанів приїздять як токійці, так і туристи. 

Численні визначні пам'ятки прогресивного Токіо все ще трепетно бережуть старовинну історію Японії: цінувати й доглядати спадок історії й культури тут заведено на національному рівні. Тому, прогулюючись численними залами Імператорського палацу й зеленим лабіринтом його садів, складно повірити, що Ви у метушливому мегаполісі! Численні шедеври токійської древньої архітектури, старовинні квартали, буддійські храми прикрашають район Асакуса, також дуже несхожий на вулиці сучасного Токіо. 

Величезну столицю Японії, в якій проживає понад тринадцять мільйонів чоловік, складно описати двома словами. Це різноманітний і безперечно незабутній лабіринт міських кам'яних джунглів упереміш із відомими токійськими парками, що кличе у подорож разом із Феєрією!