Рига: місто-музей в обіймах балтійського бризу

Якщо Ви давно мріяли побачити Балтійське море, подорож до Риги стане прекрасним приводом для цього! Однак латвійська столиця славиться не лише мальовничими морськими краєвидами й затишними набережними: ряд дивовижних визначних пам'яток створює незабутню атмосферу міста, яку дуже складно не полюбити!

За головними ризькими туристичними скарбами відправляйтесь до історичного центру — Старого міста. Саме тут перед Вами один за іншим відкриватимуться краєвиди на середньовічну церкву Святого Петра, чиї величні шпилі висотою понад сто метрів видно з багатьох куточків міста.

На готичний Домський собор — візитну картку Риги, в якій можна послухати заворожливий органний концерт. На найстародавніший житловий комплекс у латвійській столиці — Три брати. Й на таємничий Будинок кішок, на вершинах веж котрого Вас зустрічають статуї цих кумедних тварин чорного окрасу.

Гордість Риги — Будинок Чорноголових на Ратушній площі. Ця ошатна будівля протягом багатьох віків слугувала важливим місцем зустрічей ризької еліти, а сьогодні тут можна приєднатися до цікавої екскурсії, побувати на концерті або балу.

Прямуйте до столиці Латвії разом із Феєрією!