Вільнюс: барокова казка литовської столиці

Хтось називає Вільнюс бароковим містом завдяки величезному різноманіттю будівель, фортець, церков та соборів, збудованих у цьому архітектурному стилі. Інші ж кажуть, що це місто — найкращий вибір туристичного спрямування для гурманів, адже саме Вільнюс славиться досить таки неординарними продуктами: тортом "Шакотіс", яблучним сиром та медовим бальзамом.

А Феєрія мандрів вважає Вільнюс однією з найцінніших перлин серед міст узбережжя Балтійського моря, яка де в чому контрастує зі своїми містами-сусідами. Аби посмакувати ці контрасти, рекомендуємо у своїй мандрівці кілька балтійських країн, що, до речі, вже чудово сплановано в нашому авторському турі П'ять столиць Балтійського моря!

У більшості європейських міст заведено починати подорож зі старої, історичної частини міста, аби потім хронологічно рухатись від початку його історії до сьогодення. За такою ж самою схемою варто діяти й у Вільнюсі!

Розпочніть прогулянку з відвідання безперечно найголовнішого символу міста — вежі Гедиміна, стіни котрої переносять нас до часів далекого XV століття. Потім відвідайте визначні релігійні пам'ятки — церкву святої Анни та собор святих Станіслава і Владислава, обриси ошатних склепінь яких ще надовго залишаться у пам'яті.

У сучасній частині міста підніміться на Вільнюську телевежу. Там, насолоджуючись порцією справжніх литовських цепелінів під кухоль біржайського пива, Ви споглядатимете найкращий краєвид вільнюського заходу Сонця з вікон обертового ресторану… Чудове завершення дня, чи не так?

Подорожуйте до яскравої литовської столиці разом із Феєрією мандрів!