Мальдіви: острови бузкових мрій

Що може бути більш романтичним, ніж подорож на Мальдіви? Вельми складно відповісти! Цей архіпелаг вже давно увійшов в історію, як ідеальне місце для пляжного дозвілля, усамітнення серед безперечних краєвидів, насолоди якісним сервісом та стовідсотково королівського відпочинку для тіла й душі. Адже ці невеличкі клаптики землі серед хвиль Індійського океану в купі поєднують усі можливі компоненти, необхідні для того, аби людина відчула себе, як в раю на Землі. Це — прозорість лазурової глибини океану, м'якість дрібного білосніжного піску та, врешті решт, те, що про що дійсно мріє багато хто з нас: благовісна тиша, яку час від часу порушує лише шепіт хвиль!

Мальдивы
Мальдивы
Мальдивы

Мальдівська республіка складається з просто неймовірної кількості коралових островів: 1196!

Проте заселених з них — всього 208. Тому для кращої структурованості острови згруповано в атоли — адміністративні одиниці країни.

Найбільш густо населені острови водночас вважаються найбільш популярними серед мандрівників: це Маафуші, Міруфенфуші та Хулхумале.

Навіть в одному з найгарніших райських місць планети між медитуванням у хвилях та на піску все ж захочеться зайняти себе чимось ще!

Це на Мадьдівських островах передбачено та продумано до найдрібніших деталей: дайвінг, снорклінг, каякінг, віндсерфінг, плавання з дельфінами та електричними скатами, пікнік, риболовля, плавання на катамарані, яхті, катері та різноманітні види спорту...

Це лише деякі з безмежного переліку розваг, доступних тут.

Втім, плануючи подорож сюди, варто пам'ятати головне правило: кожному виду розваг — свій острів.

Мальдівські острови заслужено вважаються одним з найліпших місць для дайвінгу на Землі.

Рай тут не обмежується лише сушею та поверхнею океану, продовжуючи вражати й під водою.

Для дайвінгу ідеально підходять курорти атолів Баа та Арі, островів Гурайдо та Фелідху.

Завдяки сприятливій погоді у цій частині Мальдівів протягом більшості днів на рік — спокійний океан, а тому під водою — чудова видимість.

Тож, прямуючи сюди за дайвінгом, можна розраховувати на не лише незабутні враження від краєвидів підводного світу та знайомства із його прекрасною флорою й фауною, але й на унікальні підводні фотографії відмінної якості!

Найкращий мальдівський серфінг Ви знайдете, поселившись в готелях на островах атолу Південний Мале.

Серферам тут завжди щастить як із висотою хвилі, так і з погодою та попутним вітром.

Проте яке б активне заняття Ви не обрали на Мальдівах, практично будь-де Ви зможете захопитись тутешньою фауною.

Ці острови можуть похвалитися 200 видами коралів, більш ніж 1.000 видів риб, 300 видами ракоподібних та близько 400 видів молюсків!

Тож повне занурення у різноманіття мальдівського морського світу — забезпечене.

Мальдівська республіка — це унікальне місце, повне природних скарбів, що ніби були створені для того, аби вражати, доводити беззаперечну красу нашої планети й дарувати натхнення для подальших мандрів.

Відкриймо ці скарби разом із Феєрією!

Контакти менеджерів
  • Ім'я: Тетяна Жарова
  • Посада: Менеджер
  • Телефон: 044-237-12-01
  • Вн. номер: 102
  • e-mail: [email protected]