Золоте місто під розпеченим небом Африки — Марракеш!

До сонячної туристичної столиці Марокко варто їхати за справжньою екзотикою: старовинною марокканською історією, колоритною архітектурою, рідкісною фауною та флорою.

Марракеш — скарбниця багатьох унікальних пам'яток, більшість яких знаходиться у центральній частині міста — Медіні. Тут у кожного мандрівника буде нагода прогулятись площею Джамаа-Ель-Фна — найбільшою та головною площею у Марракеші, місцем зустрічей та прогулянок місцевих жителів та туристів.

Також відвідайте яскравий приклад марокканського архітектурного стилю — величний палацовий комплекс Баїя, зведений у 19 столітті.

Поціновувачам історії рекомендовано по прибуттю до Марракеша відразу прямувати до самого центру Медіни, — адже саме там, у будівлі вишуканого палацу Дар Менебхі, розташований головний музей міста, в якому зібрано найважливіші пам'ятки місцевої історії та мистецтва.

Оскільки іслам є панівною релігією в Марокко, враження не буде повним без ознайомлення із культурою цієї релігії. Найкраще місце для цього у Марракеші — мечеть Кутубія. Це монументальний елемент ісламської культури та найбільша мечеть у Марокко, мінарет якої височіє на 69 метрів до небес!

Кожен палац у Марракеші оточений безліччю садів: під спекотним сонцем цього міста завжди є потреба відпочити в затінку пальмових дерев, освіжившись біля фонтанів та рукотворних водойм!

Серед наймальовничіших садів міста — ботанічний сад Мажорель, багатий на різноманітні екзотичні рослини.

Також відомі сади Менара, краєвид з яких відкривається на величні Атласові гори.

А алеї, фруктові гаї та басейни саду Агведаль втілюють риси мавританського мистецтва.

Марракеш — чудове місце для тих, хто подорожує в пошуках натхнення. Тут знаходиться музей Іва Сен-Лорана: саме неповторна атмосфера цього міста, невичерпна палітра його кольорів та форм надихнули кутюр'є на створення нових яскравих колекцій одягу та прикрас.

Запрошуємо насолодитися барвистою мозаїкою Марракеша разом з Феєрією!