Філіппіни: країна на семи тисячах островів

Філіппіни вважаються найкращим туристичним напрямком багато в чому: в пляжно-готельному відпочинку, дайвінгу, дослідженні світу екзотичної фауни та флори, і навіть — у довготривалому проживанні. До цих переваг країни в туристичному плані також додається широко відома у світі товариськість філіппінців, смачна національна кухня і, звісно ж — різноманіття визначних пам'яток: на семи тисячах філіппінських островів дійсно є що подивитись і чому здивуватися!

Численні мандрівники вважають, що назва "країна на семи тисячах островів" — не більше ніж поетичне перебільшення.

Проте насправді Філіппіни дійсно охоплюють 7107 островів: відвідати їх усіх протягом однієї поїздки, без сумніву, здасться неможливою задачею будь-якому туристу!

Однак, серед усіх островів необхідно визначити найцікавіші й найбільш туристичні. Один з найпопулярніших — Боракай.

Тут все ніби рухається за правилами ідеального райського куточка на Землі: густий тропічний ліс, чарівні пляжі, яскраво-бірюзові прибережні хвилі — все це зумовило розташування тут найкращих філіппінських готелів.

А це, у свою чергу, призвело до відмінно розвинутої інфраструктури острова, що охоплює ресторани, кафе, казино, нічні клуби.

Острів Бохол славиться своїми Шоколадними пагорбами. Цей химерний рельєф острова з висоти пташиного польоту нагадує зморшкувату щоку Землі, яка ніби-то зіщулилась під тутешнім безжальним сонцем.

Саме воно, до речі, стало причиною такої назви пагорбів: у спекотний сезон без дощів пекучі сонячні промені перетворюють колись квітучу зелень пагорбів на коричневу солому шоколадного відтінку. З Бохола зручним з'єднанням у вигляді автомобільного мосту можна відправитись на острів Панглао, де серед безлічі мальовничих пляжів виділяється широка смуга пляжу Алона біч.

Острів Лусон — найбагатолюдніший у Філіппінах: тут живе більша частина місцевого населення й протягом практично усього року бродить багато туристів. Однак відвідання цього острова — саме той випадок, коли можна і навіть хочеться пожертвувати деякою кількістю часу в усамітненні заради унікальних тутешніх краєвидів та цікавих місць!

Більшість туристів прямує сюди, аби насолодитися краєвидами рисових терас Банауе, з висоти схожими на величезні асиметричні сходини, що ведуть униз до долини. В центрі Лусону — вулкан Пінатубо, після довготривалого й виснажливого сходження на вершину котрого можна освіжитися в остиглому кратері, що перетворився на озеро. А на узбережжях — безкінечні можливості для дайвінгу, снорклінгу, і навіть плавання в компанії китових акул!

Відкрийте для себе найкращі сторони світу Філіппін разом із Феєрією!