Французька Полінезія: ще одна частинка раю на тихоокеанських просторах

Ця острівна країна, ніби загублена серед хвиль Тихого океану, рік за роком приваблює туристів доглянутими узбережжями, прозорою океанічною водою, унікальними формами природного ландшафту та мальовничими краєвидами. Найяскравіші образи, за якими можна впізнати Французьку Полінезію — затишні бунгало на палях прямо над водою, вкриті рясною тропічною зеленню горбаті гори й стрункі пальми. Сховавшись в їх тіні, завжди можна відпочити від спеки й поніжитись у гамаку.

Французька Полінезія охоплює 115 островів, кожен з яких славиться своєю особливою атмосферою.

Але кільком з них судилося стати майже легендарними напрямами в туристичному світі: й одним з них є острів Таїті.

Численні пари мріють провести тут свій медовий місяць.

Поціновувачі активного пішохідного туризму прямують сюди, аби підкорити вершини вулкана Орохена й гори Аоре.

Любителі всесвітньої історії обирають Таїті з-поміж інших островів держави, оскільки саме тут знаходиться столиця Французької Полінезії — Папеете, що поєднує в собі безліч музеїв, історичних, архітектурних визначних пам'яток, садів, парків і тутешнє колоритне мистецтво вуличного малюнку.

В цій же країні розміщений острів Бора-Бора, знаменитий не тільки прекрасними курортами із романтичними блакитними лагунами й чарівними білосніжними пляжами, але й можливостями снорклінгу, дайвінгу, сходження до кратера вулкана або пікніка в безлюдних куточках цього острова.

Вулканів у Французькій Полінезії дійсно багато, проте за найкращими вулканічними краєвидами варто відправитися на острів Моореа.

Ці дивовижні ландшафтні форми захищають острів від вітру, тому після сходження на вулкан можна сповна насолодитися тишею води тутешніх лагун.

Острів Хуахіне став популярним серед мандрівників в основному завдяки особистості Поля Гогена — відомого французького живописця, що жив та творив тут, знову і знову надихаючись неповторною красою цього райського куточка Землі.

Тож до Французької Полінезії також можна відправитися за прилученням до мистецтва: на Хуахіні й Таїті є музеї, присвячені Гогену, а між островами курсують лайнери, названі на честь великого французького художника.

На острів Рангіра туристи зазвичай відправляються заради плавання у веселій компанії дельфінів.

Узбережжя островів Факарава і Райатеа, що обдуваються океанічними вітрами, притягують до себе любителів плавання під вітрильником.

Зустріч із черепахами в їх природному середовищі чекає на мандрівників на острові Тетіароа.

Біля острова Руруту можна познайомитись із горбатими китами…

Цікавинки Французької Полінезії можна перераховувати нескінченно довго, але найяскравіше враження від скарбів цього краю судитиметься отримати тим, хто побачить їх на власні очі.

Плануйте свою незабутню пригоду у вигляді особистої зустрічі із красою Французької Полінезії разом із Феєрією!