Москва: місто із захопливою історією

Історія столиці Росії нараховує понад вісім сотень років! Стародавнє місто оповите безліччю історій і таємничих легенд. А сучасна Москва — велика туристична визначна пам'ятка, одне з найбільш відвідуваних міст Росії.

Аби з головою зануритися в історію міста, почніть прогулянку зі знаменитої Красної площі — головної в російській столиці. Тут Ви на власні очі побачите відомий собор Василія Блаженного із його яскравими химерними куполами, захопливий Історичний музей, будівлю Московського Кремля й ГУМу.

З російським мистецтвом можна ознайомитися, побувавши на спектаклі у Большому театрі, в ошатних залах Третьяковської галереї, на цікавій екскурсії у центрі сучасної культури "Гараж". Далі чудовою ідеєю стане прогулянка московськими парками! Адже, попри те, що сучасна Москва вважається великим мегаполісом, який поступово перетворюється на справжні кам'яні джунглі, в місті досі є багато паркових зон. Вони є ніби створеними для того, щоб приємно проводити час і відпочивати від гамірної міської метушні.

В парку Воробйові гори, наприклад, можна помилуватися мальовничими краєвидами Москви-ріки. А у Всеросійському виставковому центрі окрім великого парку Ви також знайдете музей, різноманіття скульптур та монументів.

Подорожуйте разом із Феєрією!