Тепло сербського вогнища в Белграді

У Сербії є затишне місто, що поєднує в собі стародавню архітектуру, мальовничу природу, ошатні набережні й гостинних людей. Це столиця Сербії — Белград! І нехай на перший погляд це місто може здатися скромним та непримітним, під час знайомства з ним перед мандрівником поступово розкриваються його різні грані, його найкращі якості, котрі надовго залишають у пам'яті приємні спогади!

Маршрут більшості піших екскурсій починається в центрі історичної частини Белграда, і найчастіше за все першою визначною пам'яткою на шляху турів стає Калемегдан — мабуть, найголовніше серед тутешніх знакових місць.

Це парковий комплекс, на території якого знаходиться Белградська фортеця, зоопарк, церкви Святої Петки й Ружиця, збройний музей. До того ж, з висоти фортеці відкривається найкращий панорамний краєвид на саме місто, а також — на ріки Сава й Дунай.

Гуляючи центром міста, неможливо не помітити примітний храм Святого Сави, адже це найбільший храм у Східній Європі! А з нього можна відправитися на вечірню прогулянку Земуном — старовинною частиною Белграда, приваблива атмосфера якої вечорами збирає тут разом як місцевих жителів, так і туристів.

Загубившись серед його вузьких вуличок, стародавніх будівель, ресторанчиків, магазинів, ярмарків, можна також вийти на набережну Земунський Кей на березі Дунаю, прекрасну як при світлі Сонця вдень, так і в міських вогнях вночі.

Насолодіться гостинністю й теплом сербської столиці разом із Феєрією!