Мандрівка до Барселони — сонячного серця Каталонії

Барселона — це не лише велике, затишне місто: це також величні шпилі соборів, химерна архітектура, просторі площі, дивовижні музеї, гордовиті палаци, парки, що тонуть в зелені, найсмачніші страви й багато іншого! Мандрівники знають: Барселона — це, без перебільшень, унікальне місто, тому повноцінна подорож Іспанією завжди охоплює його відвідання.

Барселона

У створенні неповторного характеру й настрою Барселони брали участь неординарні творчі особистості: знаменитий Антоніо Гауді, що вклав неймовірний об'єм фантазії у свої архітектурні витвори. Пабло Пікассо, чий художній талант прославив Барселону та й саму Іспанію на весь світ. Художник Жоан Міро, чиї виразні полотна втілюють сміливість як невіддільну рису характеру справжнього каталонця. Саме тому на сьогодні це місто є до того насиченим виразними пам'ятками, що кількох днів ледь вистачає для того, аби відвідати й побачити все!

До "must-see" місць Барселони відносяться легендарний храм Святого Сімейства, мальовничий парк Ґуель, химерний будинок Бальо, атмосферний бульвар Ла-Рамбла, ринок Бокерія. Гуляючи вузенькими вуличками Готичного кварталу, можна багато дізнатися про середньовічну історію Барселони, Палац каталонської музики варто відвідати заради незабутнього свята танцю фламенко, а в палаці Монжуїк перед Вами відкриється захоплива історія міста, а також — художня галерея полотен Жоана Міро.

Відвідайте столицю іспанських контрастів разом із Феєрією!