Вишукана Коста-Брава або Берег Сміливих!

Назва середземноморського узбережжя на північному сході Каталонії Коста-Брава несе в собі увесь колорит цієї місцевості. “Costa” – узбережжя, “brava” – сміливий: чи можна знайти більш символічну туристичну дестинацію для сучасного українця, аніж “узбережжя сміливих”?..

Коста-Брава

Коста-Брава – це неймовірна природа, пляжі й море: все те, що додає бажання жити, як ніщо інше! Лише уявіть: хвилі б’ються об скелі, морська піна іскриться в сонячному світлі, запахи екзотичних рослин лоскочуть ніс, а вітер приносить морські бризки й аромати піренейських сосен. Весь цей ансамбль відчуттів кричить: “Цінуй момент! Цінуй життя!”.

Коста-Брава знаходиться в провінції Жирона, що в межах Каталонії. Тому тут говорять каталонською мовою, що значно відрізняється від іспанської. Зовсім недалеко звідси – кордон із Францією. Радимо відпочинок на Коста-Браві особливо тим, хто не надто полюбляє спеку. Клімат тут м’який, а тому – ідеальний для пляжного відпочинку (особливо, якщо порівнювати його з півднем Іспанії). Тут у вас буде шанс як відчути всю силу природи на скелястих, диких узбережжях, так і поніжитись на сонці на чисто-піщаних пляжах.

Феєрична Коста-Брава чекає на вас. Кожна вдала мандрівка у нове місце – як нова закоханість. Тож запрошуємо на зустріч із новим коханням разом з нами!