Турів: 2

Бангкок: гучний, яскравий, самобутній

Бангкок — місто з характером, тому й перше знайомство з його атмосферою запам'ятовується надовго! Цей тайський мегаполіс, ба більше — столиця Таїланду, відома своїми дивовижними храмами, монументальними хмарочосами, численними штучними каналами й унікальними плавучими ринками. Саме тому до Бангкока варто їхати лише готовим до гострих вражень!

Найчастіше в Бангкоку туристи відвідують храми Арун, Бенчамабопіт, Фо, Пра Кео (Смарагдового Будди): кожен з них вважається перлиною міста, його прикрасою й цінним історичним надбанням.

А от за враженнями від специфічного колориту мешканців Бангкока варто прямувати на плавучі ринки — популярну тутешню цікавинку. Відчуття під час перебування на ринку Дамноен Садуак, тутешній дух боротьби за найліпше місце, найсвіжіший продукт важко переплутати з будь-чим іншим.

З раннього ранку водні канали заповнені переповненими усіма можливими видами продуктів човнами торговців та поки що пустими човниками покупців. Усі вони безперервно сновигають, товпляться, сперечаються й намагаються обігнати одне одного, аби зайняти найзручніше місце.

На додачу до всіх цих цікавинок Бангкока, популярний тут шопінг-туризм й різнобарвне нічне життя: в такому пожвавленому міському ритмі було створено й продовжує плануватись та будуватись безліч торгових та розважальних центрів. Найширший вибір таких розваг Ви знайдете на Каосан Роуд, ринку Чатучак, у торговельному центрі МВК.

Відчуйте ритми Бангкока разом із Феєрією!