Туніс: європейські нотки арабського колориту в Африці!

Туніс — чудовий ф'южн культур, що поєднує в собі відбитки впливу різних народів: тунісці мають корисну звичку навчатися найкращих якостей та навичкам інших націй. Ця країна-спадщина геніального народу фінікійців, що встиг зобразити історію своєї епохи в безлічі пам'ятників культури та архітектури, заради яких сюди щорічно їдуть мільйони туристів. Більшість з них планує поєднати пізнавальні екскурсії з відпочинком на туніських пляжах, які вважаються одними з найкращих на рівні арабських країн.

Більша частина західного кордону Тунісу має вихід до Середземного моря, тому тут величезний вибір морських курортів.

Назва курорту Хаммамет, одного з найпопулярніших на туніському узбережжі, перекладається з арабської як «місце для купання»: ця область була популярна як місце морського відпочинку ще в давні часи.

Однак чисті пляжі, теплі морські хвилі й достойний готельний сервіс — не єдині переваги Хаммамету! Цей курорт ладен також ощасливити поціновувачів смачно поїсти: тутешні ресторани знамениті завдяки вишуканій техніці приготування морепродуктів.

Готелі з найбільшою територією, багато з яких містять в собі аквапарки, сади, великі спорт-клуби, парки розваг, а деякі — навіть конюшні, — усе це й навіть більше Ви знайдете на курорті Монастір.

Навіть покинувши межі цих цілих готельних містечок, у Монастірі можна знайти багато видовищних пам'яток. Головна серед них — Рибат: найстаріша ісламська оборонна структура в Тунісі, що має вигляд величезної фортеці.

Відмінне спрямування для поєднання пляжу й піших прогулянок вдень із танцями й веселощами вночі — курорт Сусс. До денної екскурсійної програми тут можна включити фортецю Рибат, схожу на свою сестру з Монастіра, проте дещо менша й молодша.

Район Медіна — історичну частину міста. Велику Мечеть — яскравий приклад арабської храмової архітектури. Та інші архітектурні визначні місця: форт Касба й колізей в Ель-Джемі.

А в нічний час тут можна цілком зануритись у вир торговельних центрів, барів, пабів, дискотек та казино.

За таємницями та подробицями історії Туніса необхідно буде відправитися до музею Бардо в столиці, де зберігається найбільша у світі колекція мозаїк, й Антонинові лазні в Карфагені, що збереглися до наших днів з часів Римської імперії.

Насолодіться неповторною атмосферою мусульманського світу в Тунісі разом із Феєрією!

Контакти менеджерів
  • Ім'я: Діана Слободинська
  • Посада: Менеджер
  • Телефон: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 311
  • e-mail: diana@feeria.ua
  • Ім'я: Марина Слободинська
  • Посада: Менеджер
  • Телефон: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 113
  • e-mail: marisha@feeria.ua