Анкара: чарівність по-турецьки

Анкара — одна з найцінніших перлин у намисті турецьких міст. Насичене місто, у вуличних лабіринтах якого Ви з легкістю знайдете дивовижні стародавні пам'ятки, монументальні замки, дзеркальні озера, охайні парки та яскраві смаки національної турецької кухні.

Опинившись в історичному центрі Анкари, в першу чергу кожен турист зобов'язаний відвідати величну мечеть Кокатепе. Це величезного розміру храм, збудований в османському стилі, що вміщує близько 24.000 чоловік! Тому цю мечеть можна побачити практично з будь-якої точки міста.

Ця частина Анкари, звісно ж, повна музеїв й визначних монументів, відвідавши які, Ви поступово знайомитесь не лише з історією самого міста, але й усієї Туреччини. Серед найцікавіших — музей анатолійських цивілізацій, в якому зберігаються артефакти епохи палеоліту, знайдені на турецькій території. Мавзолей першого президента Турецької республіки — Мустафи Кемаля Ататюрка, що був лідером війни за незалежність Туреччини.

А найкраща панорама Анкари відкривається з височини у самому центрі міста, а саме — з вершини пагорба, де знаходиться однойменний замок. У часи раннього Середньовіччя він був центральною будівлею в Анкарі, а сьогодні туристи прямують сюди, аби відчути дух турецької старовини й помилуватися однією з найкращих панорам міста.

Відправляйтесь до чарівної столиці Туреччини разом із Феєрією!