Вашингтон: усі риси політичної історії Америки як на долоні

Місто, збудоване спеціально для чиновників, сьогодні оживає, демонструючи своїм відвідувачам історію, характер і душу американської столиці. Мандрівники прямують сюди не за міським шармом, як, наприклад, у Чикаго або енергійністю великого міста, як у Нью-Йорку. Сюди варто їхати за тією самою історією та архітектурою, які втілюють славнозвісні вашингтонські краєвиди й визначні пам'ятки. 

Насправді Вашингтон не зовсім підходить під опис стандартного американського міста, образ якого так добре відомий нам з голлівудського кіно.

Вулиці тут не блискотять величезними яскравими рекламними вивісками й не рясніють жовтими таксі.

Це місто приглушених тонів, місто музеїв та галерей, ошатних зал та струнких меморіалів.

Тож найліпше почати свою прогулянку Вашингтоном саме з його адміністративної частини. 

Обов'язково відвідайте Білий дім — легендарну резиденцію сучасного американського президента.

Скоріш за все перше, що Вас здивує найсильніше, коли Ви вперше побачите Білий дім на власні очі, — скромність його архітектури, що, напевне, символізує близькість владної верхівки країни до народу.

До того ж, будівля є відчиненою для відвідування туристами майже кожного дня, окрім понеділків та федеральних свят.

У цій же частині міста, прогулюючись національною алеєю, Ви захопитесь виглядом величного Капітолія, визначного монумента Вашингтона, меморіалу Лінкольна.

Втім, віддалившись від політичної історії міста, можна також насолодитися неповторною атмосферою Музею природничої історії, де навколо Вас оживатимуть кадри з фільму "Ніч у музеї".

А також — спробувати поглинути й назавжди запам'ятати ошатність височенних стель, запахів тисяч книг, тиші й мудрості стін бібліотеки Конгресу.

Мандрівка до Вашингтону дає можливість поглянути на саму Америку та її столицю під дещо інакшим кутом зору, відчути настрій місця, де вершиться історія такої великої держави, як США, й поспостерігати особливості тутешнього повсякдення.

Відкрийте для себе вашингтонські враження разом із Феєрією!