Венесуела — маленька південноамериканська Венеція!

Венесуела відома своїми островами та водоспадами, національними та морськими парками, святами та карнавалами. Ця країна прекрасна багато в чому: від венесуельських дівчат, котрі ставали переможницями конкурсів краси різного рівня більш ніж 15 разів, включаючи конкурс "Міс Земля", до неповторної природи, що подарувала світу безліч природних об'єктів національної та всесвітньої спадщини ЮНЕСКО! Варто лише додати до усіх цих досягнень країни тутешній бездоганний пляжно-готельний відпочинок та експедиції до незайманих тропічних лісів із можливістю побачити унікальні рослини, тварин та просто незабутні краєвиди, — й мандрівка до Венесуели автоматично перетворюється на подорож мрії!

У венесуельській столиці Каракас можна детально ознайомитись з історією та культурою держави: саме в цьому місті Ви відвідаєте головні музеї та поглянете на головні визначні пам'ятки країни.

Багато з них є пов'язаними з особистістю Сімона Болівара — національного героя Венесуели, який на початку 19 століття звільнив державу від панування іспанців.

Тому саме цьому борцю за свободу іспанських колоній відведено центральне місце в національному пантеоні Венесуели.

Крім того, у Каракасі є цілий музей, також присвячений Болівару, будівля якого є за сумісництвом місцем народження та домом героя.

До речі, один з південно-східних штатів країни, як і національна валюта також названі на честь Болівара.

Таким чином, варто зазначити учтивість до національних героїв та безмежну повагу до історії своєї батьківщини, як важливі якості венесуельського народу, подібного до однієї великої міцної сім'ї.

В Каракасі також не пропустіть музей сучасного мистецтва, де можна оцінити свіжі роботи венесуельських художників та скульпторів, котрі, як правило, залишають дуже яскраві враження.

Також не забудьте проїхатись на Телеферіко-де-Каракас — підйомнику, що доставить Вас на вершину гори Ель-Авіла, звідки відкривається казковий вид на місто.

Відвідавши столицю, можна сміливо вирушати до обіймів венесуельської природи!

Тут є велика кількість національних парків: Авіла, Парк дель Есте, Мочіма, Моррокой, Ель-Гуачаро…

Але визначеною зіркою серед усіх природних пам'яток держави по праву вважається водоспад Анхель — найвищий у світі.

Саме за цим видовищем мандрівники з усього світу приїздять до парку Канайма, де ріка Чурун скидає свої води з висоти 979 м, тим самим утворюючи знаменитий водоспад.

Запрошуємо відвідати Венесуелу — країну досягнень та феєричних вражень разом з нами!