Занзібар: поєднання африканських, індійських та арабських мотивів!

Цей острів серед хвиль Індійського океану поєднує в собі усі необхідні компоненти для смачної подорожі: ніжний пісок пляжів, лазурові відтінки прибережних океанічних хвиль, цікаву історію стародавніх будівель, визначних пам'яток та рідкісних представників місцевої флори та фауни, що мешкають як на землі, так і під водою!

Мандрівка на Занзібар — дуже вигідна подорож! Адже у Вас зовсім не буде труднощів із тим, аби встигнути відвідати усі знакові місця та побачити усі мальовничі краєвиди: для цього напевно буде достатньо 7-8 днів!

Центральне туристичне місце являє собою ціле місто — Стоун-Таун. Саме тут народилась рок-зірка світового масштабу — Фредді Мерк'юрі!

Тому сьогодні його будинок перетворено на музей, присвячений його біографії, що також пропонує послуги готелю.

А от найкраще місце для занурення в культуру суахілі — офіційної мови Танзанії (на території цієї країни розкинувся Занзібар), — Дім Чудес.

Будівля цього музею була першою на архіпелазі спорудою, в якій з часом з'явився водопровід, світло та ліфт. Саме це й стало причиною такої назви, якою її нагородили тутешні містяни.

Окрім тропічного вікторіанського стилю в архітектурі, в якому збудована споруда, багатьох експонатів, що розповідають про історію суахілі, в Домі Чудес також є панорамний майданчик. Варто лише піднятися на дах музею, і перед Вами відкриється казковий вид на площі міста та узбережжя океану.

До того ж, звідси можна побачити Народний Палац, Кафедральний собор, арабську мечеть, а також — скромну будівлю світло-жовтого кольору… Яка є музеєм, присвяченим знаменитому досліднику Африки — Давіду Лівінгстону: такі музеї є й у багатьох інших африканських містах.

Можна влаштувати собі перерву між відвідуванням усіх цих історичних пам'яток та музеїв, зазирнувши на міський ринок: тут можна побачити дивовижні екзотичні фрукти та морських жителів, чий вигляд та смак — цілком звичні для місцевих.

Із ними, до речі, тут також можна познайомитись: занзібарці — відкриті та доброзичливі люди.

На Занзібарі зустрічається багато місць, пов'язаних із рабством. Це ринки, де відбувалась торгівля, печери та приміщення, де торговці ховали рабів.

Більшість з них не вдалось перетворити на мирні туристичні місця: вони зберігаються у своєму минулому вигляді.

Тому сьогодні екскурсії до цих місць дозволяють туристам дізнатися про жахливі подробиці місцевої работоргівлі та відчути атмосферу страждань, через які вимушені були проходити тутешні раби.

Адже все це, як не крути, — невіддільна частина історії острова.

Частина захопливих місць, достойних відвідування, на Занзібарі розкидані по різних островах.

Завдяки рівню туризму, який тут безперервно росте, численні місця з доволі сумним минулим усе ж таки були перетворені на цікаві пам'ятки, які щоденно приймають гостей-мандрівників.

Острів Прізон, який раніше був островом-в'язницею, сьогодні славиться цілою популяцією гігантських черепах.

Вони знаходяться під суворою охороною держави з причини вимирання, проте іноді тут дозволяється підійти до них зовсім близько й навіть погладити цих милих тварин.

Їдьмо на Занзібар разом із Феєрією!