Зімбабве: водоспад Вікторія і навіть більше!

Ця захоплива країна багата на природні копалини, старовинні історичні пам'ятки та славиться своїми національними парками, наповненими найрідшими екзотичними тваринами, мальовничою флорою та казково-гарними водоймами, включаючи штучні.

Водоспад Вікторія сповна заслуговує на всю ту увагу, яка приділяється йому у світі, та навіть більше.

Це, безперечно, головна пам'ятка республіки Зімбабве й, до того ж,-— одне з чудес світу.

Заради того, аби насолодитися виглядом та шумом майже 2-х км його каскадних потоків, що безперервно падають донизу, численні туристи готові проходити через довготривалу та часом виснажливу путь до далекої південноафриканської країни.

Крім того, аби помилуватися краєвидами та зробити неймовірні фото, тут також можна скупатися у доволі екстремальному місці.

Це басейн Диявола, розміщений прямо на краю водоспаду, діаметр якого досягає лише кількох метрів.

Між басейном та прірвою, куди могутня ріка Замбезі щоденно скидає тонни води, — лише невисокий природній край — кам'яний бар'єр, товщиною не більш ніж 30 см!

Й попри те, що ця водойма — доволі-таки небезпечний варіант для купання, щорічно басейн наважуються відвідати близько 300 тисяч чоловік!

Більш спокійним варіантом для проведення часу в Зімбабве стане відвідання тутешніх національних парків.

Відправитись у сафарі-тур, аби помилуватися африканською фауною в її дикому середовищі, можна в Мана-Пулс. Тут Ви побачите багатьох великих тварин: слонів, буйволів, гіпопотамів, яких ваблять сюди родючі землі, багаті на різноманітну рослинність.

А в мальовничому парку Матобо, окрім чудової природи, Ви знайдете печери, в яких до сьогодні зберігся наскельний живопис стародавніх людей!

До того ж, тут у Вас буде можливість побачити славнозвісні балансувальні брили: вони мають доволі химерний вигляд, хоча й створені самою природою.

Для тих, хто цікавиться історією й культурою країни, Зімбабве також підготувала багато цікавого.

В столиці Хараре знаходиться Національна галерея, в якій трепетно зберігається візуальне надбання держави й роботи сучасного зімбабвійського мистецтва.

А в напрямку на північ країни знаходяться руїни одного з найстародавніших поселень у світі — Великого Зімбабве.

В цілому Зімбабве — африканський край, завжди готовий запропонувати своїм гостям різноманітні яскраві враження.

А прямуючи в тур, в якому поїздка до цієї держави поєднується з відвідуванням сусідніх країн, Ви отримуєте гарантовано незабутню подорож: яскраву, як сама Африка!

Мандруйте із Феєрією!