Розміщення в турі в готелях - ЕКОНОМ-КЛАС - 2*

Готелі цієї категорії відповідають вимогам прийому туристичних груп та відповідають за європейською кваліфікацією категорії 2* готелів.

Готелі можуть бути як міські, так і заміські. Будівля готелю можуть мати вигляд цілої, закритої будівлі, так і бунгало або мотельний варіант.

Сніданок. Як правило, готель надає безкоштовний континентальний сніданок, і він позиціонується як подарунок для постояльців - компліментарі. Під час пандемії коронавірусу багато готелів скасували сніданки або надають упакований сніданок на винос.

Континентальний сніданок – це легкий сніданок, що складається з кави, чаю чи соку, булочки, олії та джему, відварених яєць, сиру, сосисок та, можливо, фруктів. Винесення продуктів із зали ресторану заборонено.

Це економ-клас готелю, і вони рекомендовані для туристів, які мають на першому місці питання оптимальної та економічної ціни туру!

Варіанти розміщення у турі в мережевих готелях – ЕКОНОМ-КЛАС - 2*

У номерах є душ, туалет, телевізор, телефон, кондиціонер і міні-бар з можливістю приготувати гарячі напої та мікрохвильова піч для розігріву їжі.

На території готелю можуть бути доступні пральні кімнати (ландромати), фітнес-зали та невеликі басейни. Паркінг.

У номерах, як правило, ЗАБОРОНЕНО КУРИТИ! У разі порушення цього правила з туристів готель стягує штраф!