Категорія
Розповіді про мандри

Аромат зрілого помаранча в повітрі та свіжий бриз Атлантичного океану. Ось що приготувало для туристів португальське Алгарве.

Алгарве — романтика по-португальськи
Алгарве — романтика по-португальськи
Алгарве — романтика по-португальськи
Алгарве — романтика по-португальськи

Алгарве — невеликий, навіть в масштабах Португалії, регіон, який розташований на півдні країни. Територія сильно відрізняється і природою, і кліматом, і навіть атмосферою. Тут на гостей чекає дивовижна суміш Європи і Північної Африки, крапелька фірмового португальського стилю «мануеліно» в архітектурі і нескінченне сонце, океан, та крихітні містечка з білими будинками, та щасливі, гостинні люди!

Навіть постійний потік туристів до регіону не “вбиває” його романтику. Тут розкішні готелі знаходяться по сусідству з рибальськими будиночками, а яскраві, розмальовані човни так і лежать перевернуті на пляжах, чекаючи, коли їх знову поведуть в океані.

Столицею регіону є місто Фару. Одна з його головних визначних пам'яток - ворота Арку-да-Віла в неокласичному стилі, які раніше були частиною стіни мавританської фортеці. Монументальна арка веде в старе місто з брукованими вуличками.

Місто вважається ідеальною відправною точкою для подорожей півднем Португалії. Воно славиться автентичною архітектурою, ретромобілями, унікальними плитками-азулежу, красивим портом та чудовими рибними ресторанами.

Всупереч непримітним передмістям, в центрі Фару зберігся мальовничий старий квартал. Та й у самому місті ви знайдете масу історичних і культурних пам'яток, куди більше, ніж в будь-якому іншому місті Алгарве.

А на південній частині округу Фару знаходиться мальовнича заповідна лагуна Ріа-Формоза. Тут, на території природного парку в 18 400 гектарів мешкають колонії рідкісних птахів. Ось, де справжній рай!

Відноситься до країни

Додати новий коментар

comment