Категорія
Розповіді про мандри

Час летить, вже зовсім скоро нам доведеться прощатися із літнім сонечком та зустрічати прохолоду осені. Втім, не варто сумувати: можна продовжити своє літо, спланувавши втечу від дощу й холоду до Домініканської республіки — країни вічного літа!

Пляжі — перша причина хоча б раз у житті відвідати Еспаньйолу (назва острову, на якому розташована Домінікана). Хоча навряд чи вийде обмежитись всього одним разом: сюди завжди хочеться повертатися! Першокласними пляжами може похизуватися практично кожна з прибережних провінцій.

Пляжі Ла Романи поєднують у собі усе необхідне: високі пальмові дерева, широкі прибережні смуги білосніжного піску, прозорі хвилі Карибського моря та п'ятизіркові готелі.

На деяких пляжах окрім типових готельно-відпочинкових умов, можливо спостерігати плин життя місцевих мешканців. Пляж Байяїбе, наприклад, складається з двох частин, одна з яких призначена для відпочинку, а іншу займають місцеві рибалки зі своїми човнами.

Пляжі Пунта Кани — одні з найпопулярніших у Домінікані. Тут Ви матимете можливість не лише зустрітися віч-на-віч з Атлантичним океаном, обравши свій варіант серед величезної кількості готелів (адже тут — найширший вибір послуг серед регіонів Еспаньйоли), а й скористатись багатьма розважальними сервісами. Позасмагавши на казковому пляжі вдень, Ви можете гайнути до нічного клубу, ресторану – треба ж обов'язково спробувати страви справжньої місцевої кухні! Або подивитись унікальне шоу Коко Бонго: коктейль з музики, співів, спецефектів, танців та акробатичних виступів.

Головна перевага пляжів регіону Хуан Доліо полягає в їх порівняно невисокій розпіареності, а тому тут — менше туристів, ніж у Пунта Кані чи Ла Романі. Невелика глибина води у прибережній зоні та практично повна відсутність високих хвиль (пляжі захищені від течій кораловим бар'єром) — запорука зручного сімейного відпочинку та безпечного плавання з дітьми.

Баваро — ще один регіон, багатий на мальовничі пляжі. Їх особливість полягає у досить частих вітрах і відповідно — неспокійній воді, проте, це повністю компенсується довжиною пляжу (адже у райських куточках світу душа завжди прагне простору!), пологим виходом в океан та чистим, від природи ніжним піском. На додачу до цього, тут неймовірні, виняткові заходи сонця!

Перераховуючи найкращі пляжі Домінікани, не можна залишити без уваги провінцію Бока Чіка. З іспанської назва регіону перекладається як «маленький рот»: можна помітити таку схожість, якщо поглянути на його розташування на мапі. З кожним роком все більше і більше туристів потрапляють до «роту» провінції, відчиняються нові туристичні заклади. На пляжах цього регіону популярні активності на воді: парусний спорт, водні лижі, серфінг, дайвінг. Великий відсоток мандрівників прямують сюди, оскільки саме з Бока Чіка найзручніше діставатися до островів Каталіна та Саона, які ваблять мандрівників, пропонуючи можливості дайвінгу, снорклінгу на рифі та сафарі на суші.

Відноситься до країни

Додати новий коментар

comment