Категорія
Розповіді про мандри

Цей загадковий султанат сповнений туристичних родзинок: усі їх не охопити за якихось пару днів! Для подорожі Оманом необхідно запастися не лише силами й ентузіазмом справжнього туриста, а й часом. На Вас очікує дуже насичена подорож! З кожним роком Оман все активніше розвивається у туристичному напрямку, тому нині гостям країни пропонується безліч екскурсій на будь-який смак. Особливу увагу варто приділити природі Оману, оскільки унікальність місцевої флори і фауни — окрема причина для відвідання цієї держави.

Рекомендуємо розпочати з екскурсій оазами Оману — райськими куточками східного світу. Спершу прямуйте до долини Ваді Тіві: це одна з найгарніших оаз Оману! Після цього відпочиньте на Фінс Біч — пляжі із білим піском та бірюзовою водою.

Тішить, що можливості для купання в Омані не обмежуються океанськими узбережжями: в місцевих національних парках та оазах зустрічається безліч різноманітних водойм та карстових западин. Наприклад, западина Біма — заповнена навпіл морською та прісною водою. Відчуття при купанні тут — неоднозначні: Ви ніби-то купаєтесь в океані та прісному озері одночасно!

Оман — спекотна країна, а тому оази тут є дуже популярними не лише у мандрівників, а й серед місцевих мешканців. Після Ваді Тіві прямуйте до оази Ваді Бані Халід.

Зазвичай тут більше відвідувачів, ніж у Ваді Тіві, проте краса ландшафту та природи — неймовірна. Перед Вами відкриється чудовий краєвид: безмежні фінікові гаї, у затінку котрих знаходяться численні освіжаючі водойми, печери та гроти. На шляху до оази Ви побачите барвисті дюни та житло бедуїнів — невіддільну частину ландшафту та часте видовище в Омані при переїздах з одного населеного пункту до іншого.

В оманську спеку залишити оазу може статись завданням не з простих, проте таке зусилля того вартуватиме! Адже кожен турист в Омані просто зобов'язаний побувати на узбережжі Індійського океану, на екскурсії до черепах.

Як правило, такі екскурсії проводяться вже після заходу сонця. Саме протягом тих годин, коли вже спала спека і природа відпочиває, можна побачити величезних оманських черепах, що відкладають яйця у прибережному піску. А ще – помилуватися маленькими черепашками, які здійснюють свою першу в житті подорож до моря. Це видовище народження нового життя складно описати словами: треба просто побачити!

Оманський ландшафт — ще одна з візитних карток цього краю. Саме тут у кожного туриста є можливість відчути, що таке справжній простір. Підніміться на найвищу точку Ваді-Гул — "великого каньйону" Оману, висотою 3000 метрів — і Ви відчуєте світ коло своїх ніг. А відвідування глибокого каньйону Ваді Нахра, з висоти якого спостерігаються заходи Сонця приголомшливої краси, не дозволить забути про те, який же прекрасний наш світ!

Відноситься до країни

Додати новий коментар

comment