Категорія
Розповіді про мандри

В дитинстві кожен з нас вірив у те, що мрії збуваються на Різдво. Цього року на різдвяні свята Феєрія мандрів готова робити усе можливе для того, аби Ваші мрії нарешті збулися в атмосфері незабутніх подорожей, в душі оселилася віра в казку, а феєричні мандри залишили у пам'яті лише теплі спогади. Саме така ідеальна формула різдвяного святкування чекає на Вас у Німеччині!

Традиція святкування Різдва об'єднує різні країни, проте кожен народ може похвалитися своїми особливими звичаями, які більше ніде не зустріти. Часто такі традиції віддзеркалюють особливі риси характеру певного народу. Таке відбувається і в Німеччині: всім давно відомо, що німці — пунктуальні, чесні, гостинні, обожнюють свята і водночас — суворі у вимогах як до себе, так і до інших: інакше кажучи — справжні перфекціоністи.

Саме тому підготовка до Різдва у Німеччині починається задовго до початку самого святкування, у чому вбачається і серйозне ставлення до важливого свята, і прагнення продумати й спланувати кожен крок святкування, оточивши себе справжньою різдвяною атмосферою з усіма її атрибутами.

Основним різдвяним атрибутом безперечно є славнозвісні німецькі різдвяні ярмарки, де можна придбати абсолютно все, що пов'язане зі святом. І смаколики: як солодкі (імбирне печиво, шоколадні календарні набори, марципани, ароматний німецький глінтвейн), так і солоні (німецькі ковбаски, різдвяний м'ясний суп й на додачу — смажені каштани). Й елементи декору: різдвяні скульптури, сувеніри, затишний одяг, декоративні ароматичні різьблені свічки. І, звісно ж, головний символ Різдва — ялинки різних розмірів та стилів, справжні та штучні, прикрашені й ні.

На німецькому ярмарку ніколи не буває нудно: тут можна покататися на атракціонах, взяти участь у конкурсах, насолодитися виступами різдвяних персонажів. Такі ярмарки проходять у багатьох містах та містечках Німеччини, втім до найвідоміших належать берлінський, дрезденський, мюнхенський та бременський.

Цікаво, що німці дуже прискіпливо ставляться до декоративного оформлення житла напередодні Різдва. Будинок без святкових прикрас на різдвяні свята у Німеччині — дивина: житло традиційно оформлюється не лише зсередини, але й ззовні, що можна бачити у багатьох кінофільмах. Для прикраси фасадів будинку й тим самим — створення неповторного святкового настрою, часто використовуються яскраві гірлянди, на дверях — різдвяні вінки, на даху — надувні скульптури, у вікнах — зірки та дзвіночки, й усе це супроводжується веселими німецькими різдвяними мелодіями.

А, завітавши в гості до будинку німецької родини, можна часто бачити гарну кімнатну рослину під назвою Пуансетія — справжній символ німецького Різдва. Її квіти за формою дуже схожі на зірки, а червоний колір пелюсток органічно поєднується із зеленим відтінком листя: адже саме червоний та зелений вважаються символічними кольорами Різдва.

Відноситься до країни

Додати новий коментар

comment