Категорія
Розповіді про мандри
"Феєрія Мандрів" в легендарной Рождественской столице Европы Страсбурге - присоединяйтесь!
"Феєрія Мандрів" в легендарной Рождественской столице Европы Страсбурге - присоединяйтесь!

Друзі, ми раді представити нову програму "Феєрія Мандрів в Ельзасі" у найказковішу пору року - на Різдво! 

Либонь, ніде більше в світі не існує більш казкового, більш мальовничого регіону, аніж Ельзас -  крихітна, але така прекрасна французька провінція! Повірте, після неспішної подорожі Ельзасом Вам теж забракне слів для опису власних вражень, окрім "казка", "чудо", і "вау!"
 

 

Розчиніться в казковій магії зимового Ельзасу, з його ляльково-пряничними будиночками, художніми вивісками і різдвяними ярмарками, проїдьте по винної дорозі Франції в провінції Шампань (обіцяємо розкішні дегустації!), Ближче познайомтеся з містечками, наче застиглими у часі зі списку найкрасивіших сіл Франції. Додайте до мальовничої фахверкової архітектури приголомшливі перлини "полум'яної" готики - Реймський і Страсбурзький собори, релакс у столиці європейської аристократії Баден-Бадені і зустріч найсвітлішого свята зими в легендарній Різдвяній столиці Європи - Страсбурзі!

Дивовижна, нереальна краса, щедро приправлена казковою атмосферою Різдва! Ви ще можете приєднатись до свята, обравши один з наших різдвяних турів у Страсбург:

20.12 - Різдвяні історії: Шампань та Ельзас

21.12 - Різдво в казковому Страсбурзі!

Відноситься до країни

Додати новий коментар

comment