Країни: Чехія, Хорватія

Мені здавалося, що ця авантюра-пригода - ненадовго, бо мав на життя інші плани. І це «ненадовго» триває аж до сьогодні :) Я добровільно став щасливим «бранцем» мандрів і свободи. Хтозна, може, то увійшла у резонанс доріг моя від народження махновська душа степовика?..

Туризм увірвався у моє життя, без перебільшення, феєрично - раптово і стрімко - у 2005-му. Хтось зауважить, що дорога і люди дуже втомлюють і виснажують. Так і є. Але за умови, що дорога є лише буденний шлях на роботу, а люди – зачинені у собі попутники-незнайомці чи набридливі носії проблем і невдахи.

У туризмі все інакше.

Тебе оточують фантастичні і дружні колеги, які вражають своїми уміннями і знаннями, а кожен турист – це успішна людина з цікавою історією, сповнена любові до життя і оптимізму. Подорожі – це не просто дорога, а шлях, насичений пригодами, відкриттями, пізнанням людей і… себе. Кожна туристична група – це унікальний мікс успіху і перемог. Успіх інших – надихає. Успішні люди не бояться жити, вони розбираються, де фальш, а де щирість, уміють довіряти іншим успішним людям. Їхня довіра до нашої туристичної компанії – це наш спільний успіх. Моя любов до туризму і Феєрії пов’язана саме з цим – бути з тими, хто любить життя, щоподорожі з нашими туристами робити нові захопливі відкриття і робити один одного ще успішнішими.

Буду нещирим, якщо не додам, що все найсмачніше їсться і п’ється тільки у мандрах із чудовим товариством. Іншого у нас немає. А ще, буває, як заспіваємо, то й дороги назад не згадаємо))). Жартую – наспіваємося та й додому вертаємося!

Де ми з вами можемо зустрітися? Чехія і Хорватія. Дві казкові країни, з неначе створеними в дитячих фантазіях старовинними містами, замками та палацами, дивовижної краси природою.

У Чехії тебе поглинає розкіш лісів, захоплює яскрава історія і культура від середньовіччя до сьогодення, а тисячі затишних кафе та ресторацій гостинно приймають своїх гостей. Прага – це особливе місто, магічне. Одного разу побувавши там, ви вже не зможете туди не повертатися ще раз, ще раз… Якщо Чехію можна порівняти з картиною-шедевром написаною олією, то Хорватію - з сонячною аквареллю, яка сяє радістю і виграє тисячами відтінків співаючих кольорів. Коли опиняєшся на мальовничих берегах Адріатичного моря, коли занурюєшся в його кришталево-чисті води, а навколо тебе буяє субтропічна розкіш природи, то якесь шосте почуття підказує, що якщо на землі був рай, то це було десь саме тут. Відпочинок на морі, мандрівки дивовижними островами, історичними містами із неповторним хорватсько-середземноморським колоритом (унікальний Дубровник, величний Спліт, казковий Трогір тощо), природними парками, які стали окрасою світу (справжній природний скарб - Плітвицькі озера, неймовірний НП Крка), роблять цю подорож незабутньою.

Друзі! Життя швидкоплинне. Цінуйте кожну хвилину, цінуйте свій талант і труд, будьте вдячні не тільки людям, а і собі невтомному. Бавте себе коханого і своїх рідних, тіште, поки є така можливість! Світ чекає на вас щасливих, щоб зробити ще щасливішими!

Мандри роблять людину романтиком і філософом. Нічого нового – лиш тільки нагадаю, бо часто люди забувають у житейській метушні (а хтось і не здогадується може), що Бог нам, окрім рук для праці, дав ще крила, щоб вириватися з буденності життя і надихатися красою світу і свого польоту.

Казковий світ наповнений чудовими людьми
і ти – один із них, для кого ця краса існує.
Що живить душу, серце і твої думки,
І радістю нестримного життя нуртує...