Категорія
Розповіді про мандри

Феєрія запрошує Вас провести незабутню відпустку на чудовому Іонічному узбережжі Албанії на курорті Ксаміль!

Курорт Ксамиль - албанские Мальдивы
Курорт Ксамиль - албанские Мальдивы
Курорт Ксамиль - албанские Мальдивы
Курорт Ксамиль - албанские Мальдивы

Ксаміль - наайпівденніше місто Албанії. Його було засновано не так давно, у 1966 році, і за останні десятиліття місто стало одним з найвідвідуваніших морських курортів Албанії. Це улюблене місце відпочинку як для албанців, так і для іноземних туристів. Місцевий пляж Ксаміл-бич вважається найкрасивішим в країні і є найголовнішою визначною пам'яткою курорту.

Одною з головних розваг для відпочивальників є невеликі незаселені острівці, розташовані в морі неподалік від Ксаміля. На них розташовані різноманітні ресторани, в яких туристи можуть покуштувати місцеві фірмові страви: салати, супи і, звичайно ж, найсвіжіші морепродукти - адже кухня тут класична середземноморська, дуже смачна і неймовірно дешева! Дістатися до острівців можна вплав чи на орендованому водному транспорті. У розпал сезону організовуються катери, які переправляють відпочивальників на острови безкоштовно.

Головна визначна принада цього невеликого албанського містечка - це, звичайно ж, пляжі надзвичайної краси. Вони тут насипні з дрібної білої перетертої гальки, що нагадує пісок. Прозора вода на тлі білого пляжу здається фантастично блакитною. Під час відпочинку ви можете спостерігати величні круїзні лайнери, що пропливають між Ксамілем і грецьким островом Кофру.

У вільний від купання час можна вирушити на екскурсію в древнє місто Бутринт і погуляти по його руїнах. Він розташований зовсім поряд з Сарандою. Руїни міста Бутринт є частиною однойменного національного заповідника і входять в список об'єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Якщо ви любите чисте тепле море і чудові пляжі з білосніжного піску, то відпочинок у Ксамілі вам припаде до смаку! А наш авторський тур з Тарасом Черновим дозволить відчути справжню насолоду відмінним відпочинком за доступними цінами!

Відноситься до країни

Додати новий коментар

comment