ПОДОРОЖ ДО ХОРВАТІЇ - РОЗ'ЯСНЕННЯ ПРО ДОДАТКОВІ ТЕСТИ

Друзі!

Цього літа вже більше тисячі наших феєричних туристів переконались, що найбезпечніше відпочивати біля моря - саме у Хорватії. Ми піклуємось про ваше здоров'я, безпеку та спокій, тому Феєрія впевнено стверджує: 

Хорватія - це здоровий відпочинок у країні здорових людей!

Ба більше: на сьогодні епідеміологічна ситуація в Хорватії - одна з найліпших у Європі, і гарантовано в декілька разів краща, ніж в Україні. Тим не менш, з незрозумілих причин з боку нашого уряду, з 30.08 Хорватію було віднесено до потенційно небезпечної зони, про що свідчить офіційна сторінка МОЗ України.

Що це означає?

Після повернення додому з Хорватії турист мусить або здати ПЛР-тест на Covid-19, або погодитись на 14-денний карантин вдома.

Що пропонує Феєрія:

1. Ми можемо допомогти в організації здачі аналізів після прибуття для туристів в лабораторії аеропорту "Бориспіль".

Вартість послуги тестування 25 евро/ос. за кожного пасажира - за умови попереднього бронювання через провідного менеджера вашої агенції, або на пошту [email protected]  і оплаті заздалегідь не пізніше ніж за 2 доби до прильоту, та заповнення анкет для проходження процедури:

- Інформована добровільна згода пацієнта (шаблон для друку та ЗРАЗОК ЗАПОВНЕННЯ);
- Анкета-направлення (шаблон для друку та ЗРАЗОК ЗАПОВНЕННЯ). 
 

ВАЖЛИВО: Анкета-направлення та Інформована згода обов'язково мають бути заздалегідь заповненими особисто туристом! 

Порядок здачі тесту в а/п Бориспіль:

По прибуттю в аеропорт Бориспіль, у кожного туриста повинно бути встановлено на смартфонах додаток "Дій вдома" для проходження паспортного контролю.

Після проходження паспортного контролю і забору багажу, туристи піднімаються на другий поверх (вильоти внутрішніх рейсів) і проходять до медико-санітарної частини Борисполя, "Пункт забору біоматеріалу для проведення ПЛР тестування COVID-19" (фото). Лабораторія приймає згідно зі списками, які ми подаємо. На ресепшн лабораторії клієнтам необхідно сказати: "Компанія Феєрія, Лабораторія Діла", та свої прізвища.

Дітям віком від 0 до 11.99 не обовʼязково робити тест, але якщо батьки хочуть, то платять повну вартість як за дорослого. Для дітей, які відвідують садочок, школу або інститут, батькам потрібно уточнювати у цих закладах, чи потрібен їм негативний результат тесту для допуску дитини до закладу.

При собі необхідно мати закордонний паспорт, а також заповнені анкету та інформовану добровільну згоду пацієнта, (роздруковані анкети видасть гід Феєрії на трансфері або в аеропорту Спліт виключно тим туристам, хто записувався через Феєрію).

Після здачі тесту слід виїхати до місця самоізоляції і позначити в додатку «Дій Вдома» факт прибуття на місце. Результат тесту буде готовий протягом 12-48 годин. Співробітники Лабораторії самостійно передають інформацію про результат тесту в електронну систему Центру громадянського здоров'я, вказавши номер телефону туриста, прив'язаний до додатку «Дій вдома». У разі негативного тесту самоізоляція в додатку скасовується автоматично.

2. Або ж туристи самостійно визначаються, у якій лабораторії та де краще здавати аналіз (це може бути будь-яка лабораторія) відповідно до рекомендацій МОЗ України. Додаткова інформація: перелік лабораторій.

3. Також турист може надати згоду на 14-денну самоізоляцію за допомогою мобільного додатку "Дій вдома" (встановлюється в аеропорту).

Інформація щодо вильотів 05.09.2020 (о 07:20 та 11:30)  чартерними рейсами до Хорватії

Туристи, які планують здати тест організовано (через Феєрію) відразу по прильоту 12.09 та 19.09 в аеропорту Бориспіль - є два варіанти:

- Оплатити гіду по прильоту в Спліт 05.09 в сумі з курортним збором, тобто по 35 євро/ос (25 євро тест + 10 євро курорт.збір)
- Рахунок відправляється по запиту агента до 09.09 включно.

Якщо туристи оплатять 05.09, а Хорватія вийде з червоної зони до повернення, то суму буде повернено відповідно до здійсненної оплати (або через гіда, або через рахунок).

У разі відсутності оплати до 09.09 включно - туристи самостійно оплачують по прильоту (за актуальною вартістю лабораторії на момент оплати) або ж вибирають пункт здачі відповідно до рекомендацій МОЗ України, або ж надають згоду на 14-денну самоізоляцію за допомогою мобільного додатку "Дій вдома" (встановлюється в аеропорту).

Феєрія ще раз наголошує: відпочивати у Хорватії - це безпечно!

Головне, ви точно знаєте, що подорожуєте у компанії здорових людей в оточенні прекрасної природи, ласкавого теплого моря і привітних здорових господарів-хорватів!

Наші тисячі туристів, які вже відпочили разом із нами на Адріатиці, - тому підтвердження! До зустрічі у сонячній прекрасній Хорватії!

Про те, як відпочиває просто зараз у Макарській Ігор Захаренко, дивіться у нього на ФБ!

Додати новий коментар

Коментарі