Країни: Франція, Україна, Єгипет

Франція - особлива країна, призначення якої вчити, надихати і змінювати людей. Маю величезне щастя бути провідником у туристичному просторі саме цієї неймовірної країни. 

Бути ж україномовним гідом - це для мене місія. Без перебільшення. 

Місія просвітницька і гуманітарна. Бо вимагає глибого розуміння і аналізу світової історії, в якій були присутні і ми українці; безперервного пошуку відповідей на запитання, що формує націю, впливає на її характер, вчинки і добробут, що спричиняє ментальні злами у колективній свідомості, що слугує фундаментом державотворення, стимулом економічного злету, силою у боротьбі, надихом у мистецтві, а ще вдосконалює смак і вкорінює звички. 

Історія як процес, а не набір дат; історія як приклад і урок на майбутнє; сильна духом особистість як головний рушій змін; формули високих ідей закладені в архітектурі і мистецтві, виклики і страхи, які проходять усі націі, любов і зрада, святе і грішне в історії і сьогоденні... Про це, і не тільки, у моїх екскурсіях Францією

Я хочу щоб мої туристи поверталися з туру щасливими і окриленими, наповненими новими знаннями і сенсами, і, звісно, гурманами.